Duszpasterze aktualnie posługujący w naszej Parafii

Proboszcz

Wikariusze

Ks. Emil Adler

Pochodzi z Parafii św. Włodzimierza w Warszawie. Święcenia otrzymał 24.05.1997 roku z rąk Biskupa Kazimierza Romaniuka. Wieloletni opiekun Polonii w Irlandii. W naszej Parafii sprawuje funkcję wikariusza od 25.08.2019 roku. Opiekun Służby Liturgicznej Ołtarza oraz dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej. Imieniny obchodzi 11 października.

* * *

Ks. Norbert Ostanek

Pochodzi z Parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Chotomowie. Święcenia otrzymał 15.06.2002 roku z rąk Biskupa Kazimierza Romaniuka. W naszej Parafii sprawuje funkcję wikariusza od 12.08.2018 roku. Opiekun rodzin przygotowujących się do chrztu, Projektu Rodzina oraz kawiarenki. Imieniny obchodzi 6 czerwca.

* * *

Ks. Dariusz Rejmuza

Pochodzi z Parafii Matki Bożej Różańcowej w Warszawie. Święcenia otrzymał 9.06.2001 roku z rąk Biskupa Kazimierza Romaniuka. W naszej Parafii sprawuje funkcję wikariusza od 27.08.2020 roku. Opiekun Kół Różańcowych oraz nauczyciel w MOS przy ul. Osowskiej. Imieniny obchodzi 19 grudnia.

* * *

Ks. Paweł Trzciński

Pochodzi z Parafii Matki Bożej Loretańskiej w Warszawie. Święcenia otrzymał 27.05.1995 roku z rąk Biskupa Kazimierza Romaniuka. W naszej Parafii sprawuje funkcję wikariusza od 25.08.2019 roku. Opiekun Ruchu Światło – Życie OAZA oraz osób bierzmowanych. Imieniny obchodzi 29 czerwca.

Rezydenci

Ks. Stanisław Kazulak

Pochodzi z Parafii św. Jana Chrzciciela w Lesznie, diec. Warszawska. Święcenia otrzymał 24.05.1964 roku z rąk Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wieloletni budowniczy oraz Proboszcz Parafii Narodzenia Pańskiego w Jasienicy a także Dyrektor DKE im. kard. Kakowskiego. W naszej Parafii sprawuje funkcję rezydenta od 29.08.2009 roku. Kanonik honorowy i emerytowany. Imieniny obchodzi 8 maja.

* * *

Ks. Henryk Zieliński

Pochodzi z Parafii Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Górkach Kampinowskich, diec. Warszawska. Święcenia otrzymał 2.06.1985 roku z rąk Kardynała Józefa Glempa. Były duszpasterz akademicki, redaktor naczelny tygodnika „Idziemy”. Odznaczony m.in. Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. W naszej Parafii sprawuje funkcję rezydenta od 30.06.1993 roku. Kanonik honorowy. Imieniny obchodzi 19 stycznia.


Poprzedni proboszczowie Parafii:

Ks. Flaziński Jan, 24.06.1972 –15.01.2000

Ks. Lubaczewski Jan, 10.05.1969 – 24.06.1972

Ks. Czapski Stanisław, 25.07.1948 – 01.03.1969


Z Parafii pochodzą:

Ks. Bordiuk Jarosław, do 30.05.2015

Ks. Kopeć Bartłomiej, do 11.06.2011

Ks. Balikowski Jarosław Mariusz, do 27.05.1995

Ks. Mackiewicz Jerzy Karol, do 03.06.1984

Ks. Filaber Andrzej, do 04.06.1978

Ks. Dusza Andrzej Stanisław, do 28.05.1972

O. Noszczak Jan SJ

Facebook parafialny

Facebook Pagelike Widget