Duszpasterze

PROBOSZCZ

Ks. Bogusław Kowalski

Pochodzi z:Parafia św. Michała Archanioła i św. Floriana w Warszawie
Święcenia:28.05.1987 roku z rąk ks. Kardynała Józefa Glempa
Posługa:Były Proboszcz Katedry Praskiej, Parafii św. Wincentego a Paulo w Otwocku oraz Parafii NMP Matki Kościoła w Ostrówku.
Funkcję Proboszcza sprawuje od 7.11.2020 roku.
Opiekun:Kościelna Służba Porządkowa Totus Tuus
Narzeczeni przygotowujący się do sakramentu małżeństwa
Imieniny:22 marca

WIKARIUSZE

Ks. Mateusz Kulikowski

Pochodzi z:Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Wołominie
Święcenia:03.06.2017 roku z rąk ks. Arcybiskupa Henryka Hosera
Posługa:Wikariusz od 26.08.2021 roku
Opiekun:Służba Liturgiczna Ołtarza
Dzieci pierwszokomunijne
– Skautki Europy
Wieczory uwielbienia
Nauczyciel:Szkoła Podstawowa nr 141, ul. Szaserów 117
Imieniny:21 września

Ks. Dariusz Rejmuza

Pochodzi z:Parafia Matki Bożej Różańcowej w Warszawie
Święcenia:09.06.2001 roku z rąk ks. Biskupa Kazimierza Romaniuka
Posługa:Wikariusz od 26.08.2020 roku
Opiekun:Koło Żywego Różańca
Nauczyciel:Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 7, ul. Osowska 81
Imieniny:19 grudnia

Ks. Mariusz Zieliński

Pochodzi z:Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kamieńczyku
Święcenia:17.05.2008 roku z rąk ks. Biskupa Stanisława Kędziory
Posługa:Wikariusz od 26.08.2021 roku
Opiekun:Bierzmowanie
Ruch Światło-Życie OAZA
Nauki przed chrztem
Imieniny:19 stycznia

REZYDENCI

Ks. Stanisław Kazulak

Pochodzi z:Parafia św. Jana Chrzciciela w Lesznie, diecezja Warszawska
Święcenia:24.05.1964 roku z rąk Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Posługa:Wieloletni budowniczy oraz Proboszcz Parafii Narodzenia Pańskiego w Jasienicy.
Dyrektor DKE im. kard. Kakowskiego.
W naszej Parafii sprawuje funkcję rezydenta od 29.08.2009 roku.
Kanonik honorowy i emerytowany.
Imieniny:8 maja

Ks. Henryk Zieliński

Pochodzi z:Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Górkach Kampinoskich, diecezja Warszawska
Święcenia:2.06.1985 roku z rąk Kardynała Józefa Glempa
Posługa:Były duszpasterz akademicki, redaktor naczelny tygodnika “Idziemy”.
Odznaczony m.in. Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.
W naszej Parafii sprawuje funkcję rezydenta od 30.06.1993 roku.
Kanonik honorowy.
Imieniny:19 stycznia

Poprzedni proboszczowie Parafii

+ Ks. Szkóp Adam Zbigniew, 15.01.2000-24.10.2020 (+)

+ Ks. Flaziński Jan, 24.06.1972 –15.01.2000

+ Ks. Lubaczewski Jan, 10.05.1969 – 24.06.1972

+ Ks. Czapski Stanisław, 25.07.1948 – 01.03.1969

Z Parafii pochodzą

Ks. Bordiuk Jarosław, do 30.05.2015

Ks. Kopeć Bartłomiej, do 11.06.2011

Ks. Balikowski Jarosław Mariusz, do 27.05.1995

Ks. Mackiewicz Jerzy Karol, do 03.06.1984

Ks. Filaber Andrzej, do 04.06.1978

+ Ks. Dusza Andrzej Stanisław, do 28.05.1972

O. Noszczak Jan SJ