Ofiara

Drodzy Bracia i Siostry!

Chciałbym przekazać gorące podziękowania wszystkim, którzy troszczą się o naszą wspólnotę parafialną. Dziękuję zarówno tym, którzy wspierają nas poprzez codzienną modlitwę i pracę na rzecz parafii, jak i finansowo. Dzięki Waszej pomocy i zaangażowaniu możemy prowadzić działalność duszpasterską, dbać o liturgię, dokonywać niezbędnych zakupów, remontów i dokładać starań, aby nasza parafia się rozwijała. Niezwykle ważne jest również systematyczne opłacanie rachunków (m.in. za ogrzewanie, prąd, wodę) oraz rzetelne wypłacanie pensji pracownikom, zatrudnionym w parafii.

Dotychczas można było nas wspierać, składając ofiary do koszyczka („na tacę”) podczas Mszy świętej, przy okazji zamawiania intencji Mszy świętej, sprawowania sakramentów i sakramentaliów, czy przekazując darowizny „na cele kultu religijnego” na konto bankowe. Zaletą ostatniej opcji jest:

  1. możliwość odliczenia darowizny od podstawy opodatkowania,
  2. możliwość regularnego wspierania Parafii poprzez złożenie stałego zlecenia w banku,
  3. możliwość wspierania parafii na odległość (np. podczas wyjazdów wakacyjnych).

Teraz, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom parafian, ułatwiamy możliwość przekazywania darowizn za pomocą szybkich przelewów internetowych. Dzięki nim można bardzo szybko wesprzeć Parafię finansowo za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Zachęcam do korzystania z tej możliwości, zwłaszcza w sytuacjach, kiedy nie jesteśmy w stanie troszczyć się o potrzeby materialne naszego kościoła w inny sposób.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za hojność i życzliwość wszystkim ofiarodawcom.

+ Z modlitwą,

Ks. Proboszcz Bogusław Kowalski


Skorzystaj z szybkich przelewów internetowych

Wybierz kwotę:

Szybkie przelewy realizuje operator płatności internetowych 


Można też wykonać tradycyjny przelew na konto parafii

Numer konta bankowego:
23 1240 6159 1111 0010 6586 2376

Za wszystkie ofiary serdeczne Bóg zapłać!