V NIEDZIELA ZWYKŁA

przez | 9 lutego 2020
  1. We wtorek 11 lutego wspomnienie N.M.P. z Lourdes. Światowy Dzień chorych. Będziemy się modlić się tego dnia za chorych z naszych rodzin i naszych chorych Parafian. Dzień chorego w naszej parafii będziemy obchodzić podczas rekolekcji wielkopostnych w dniu 1 kwietnia o godz. 1000.
  2. Zapraszamy naszych Parafian do przyjęcia kopii Obrazu M.B. do własnych domów. Zabieramy obraz po Mszy św. o godz. 1830 i przynosimy na drugi dzień do kościoła przed Mszą św. o godz. 1830. Jest to szczególny czas i łaska modlitwy Rodziny z M.B. Nie jest to związane z żadną ofiarą pieniężną. Chętnych prosimy o kontakt z księdzem w zakrystii.
  3. Dnia 5 marca 2020 r. o godz. 1930 w sali nr 4 rozpoczynamy Katechezy  Przedmałżeńskie. W imieniu ks. Marka serdecznie zapraszamy narzeczonych.
  4. W dniach od 30 maja do 5 czerwca 2020 r. organizowana jest Pielgrzymka autokarowa do Medziugorje Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju i Ludbregu, Sanktuarium Najświętszej Krwi Chrystusa w Chorwacji. Miejsce wielu nawróceń, osobistego miejsce spotkania z Maryją. Ludbreg to miejsce w którym przed laty dokonał się Cud Eucharystyczny w czasie Mszy św. Koszt wyjazdu to 650 PLN + 150 euro (ok 1280 zł). Chętnych serdecznie zapraszamy jest jeszcze kilka miejsc wolnych. Wszelkie informacje można uzyskać u księdza Norberta.
  5. Z racji kolędy będzie utrudnione przystępowanie do spowiedzi na Mszach Św. wieczornych. Prosimy o zrozumienie i przepraszamy za niedogodności.
  6. Dzieciom, Młodzieży, Nauczycielom, Wychowawcom i Katechetom życzymy udanych, bezpiecznych ferii, dobrego wypoczynku i opieki M.B.
  7. Kontynuujemy Wizytę Duszpasterską Składamy podziękowania Rodzinom, które przyjęły księży po kolędzie za serdeczne i miłe przyjęcie. Dziękujemy też za ofiary złożone, przeznaczone na malowanie kościoła. Bóg zapłać. Program kolędy w dniach od 10 do 18 lutego 2020 r.