III Niedziela Adwentu

przez | 15 grudnia 2019
 1. Dziś o godz. 1600 Msza Św. z udziałem dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Św. i ich rodziców.
 2. Po Mszy Św. o godz. 1900 spotkanie dla bierzmowanych drugiego roku. Ks.  Marek serdecznie zaprasza.
 3. Do Adwentowego kosza przyjmujemy produkty żywnościowe dla biedniejszych naszych parafian. Z góry składamy serdeczne podziękowania ofiarodawcom i tym parafianom, którzy to już uczynili.
 4. Przyjmujemy zapisy osób i rodzin, które pragną gościć w swoich domach małą kopię obrazu MB. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
 5. W kiosku parafialnym można nabyć świece Caritas, a także poświęcone opłatki na stół Wigilijny. Świece mają wyznaczoną cenę.Za opłatki składamy ofiarę dobrowolną. Opłatki można nabyć także w zakrystii i kancelarii. Zapraszamy.
 6. Bielanki w niedziele Adwentu rozprowadzać będą ozdoby świąteczne ,zrobione własnoręcznie. Dochód przeznaczony na dofinansowanie planowanej pielgrzymki.
 7. Młodzież z oazy w każdą Niedziele Adwentu do południa będzie rozprowadzać sianko oraz własnej roboty świąteczne pierniczki. Dochód przeznaczony na dofinansowanie wyjazdu rekolekcyjnego dla młodzieży z naszej parafii.
 8. W sobotę dnia 21 grudnia o godz. 10.00 zapraszamy panów, którzy chcieliby pomóc przy dekoracji kościoła, ubioru choinek oraz przygotowaniu świątyni na święta. Zbiórka przy wejściu do garażu. Z góry dziękujemy za pomoc.
 9. W sobotę dnia 21 grudnia w godzinach od 1800 do 2200 można skorzystać ze spowiedzi. Księża będą obecni w konfesjonale.
 10. W poniedziałek dnia 23 grudnia odwiedzimy chorych parafian, którzy nie przystępują co miesiąc do Komunii Św., a przed świętami pragną to uczynić prosimy o zapisy w kancelarii lub w zakrystii.
 11. W poniedziałek dnia 24 grudnia kancelaria parafialna będzie nieczynna. Wszystkie sprawy dotyczące chrztu dzieci w święta prosimy załatwić wcześniej.
 12. Trwa Wizyta Duszpasterska składamy serdeczne podziękowania Rodzinom, które przyjęły księży po kolędzie za serdeczne i miłe przyjęcie. Dziękujemy też za ofiary złożone, przeznaczone na malowanie kościoła. Bóg zapłać. Program kolędy.