Nowy ksiądz Proboszcz w naszej Parafii

przez | 8 listopada 2020

Drodzy Parafianie,

pragniemy wszystkich poinformować, że zgodnie z decyzją ks. biskupa Romualda Kamińskiego, od dn. 7.11.2020 roku, posługę Proboszcza w naszej Parafii rozpoczął

ks. kan. Bogusław Kowalski

dotychczasowy proboszcz Katedry św. Floriana w Warszawie.

Ks. Bogusław przez 9 lat sprawował funkcję proboszcza w Katedrze Praskiej. Przez ponad 30 lat był bliskim przyjacielem ks. Piotra Pawlukiewicza, z którym wspólnie wydali książkę Czarny humor czyli o Kościele na wesoło. Jest znanym i cenionym księdzem.

Serdecznie witamy nowego księdza Proboszcza w naszej wspólnocie i życzymy Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej w trakcie posługi w naszej Parafii.

7 komentarzy do „Nowy ksiądz Proboszcz w naszej Parafii

 1. Irbado48

  Parafia nasza ma szczęście i zaszczyt mieć od zawsze wspaniałych proboszczy. Witamy serdecznie i SZCZĘŚĆ BOŻE .

 2. Anna

  Znam Księdza Bogusława. Uczył moje córki kiedy pełnił posługę na Targówku. Rewelacyjny, pełen pasji. No i piłkarz. Do tej pory To wspominamy.

 3. Joanna Bąk

  Z bólem serca,, oddajemy,, Ks Bogusława ale jednocześnie nie sposób nie dziękować Bogu, że Ks Bogusław swoim ojcowskim ciepłem i poczuciem humoru a przede wszystkim żywą wiarą będzie ubogacał kolejną wspólnotę Kościoła SZCZĘŚĆ BOŻE!

 4. Ania

  Dlaczego …najlepszy ksiądz na świecie miał udzielić nam ślubu kościelnego… niebywała strata …Aż łzy do oczu napływają tak mi żal drugiego takiego nie ma …mimo wszystko życzę Księdzu dużo zdrowia i wszystkiego najlepszego

 5. Rafał S

  Księże Bogusławie witamy w nowej parafii i życzę wielu łask Bożych i opieki Matki Boskiej niech zawsze strzeże i ma w opiece Bożej Księdza pozdrawiam bardzo serdecznie.

Możliwość komentowania została wyłączona.