V Niedziela Wielkiego Postu (21 marca 2021 r.)

przez | 21 marca 2021
  1. Po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  2. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i procesją Eucharystyczną o godz. 17.00.
  3. Zapraszamy na rekolekcje dla młodzieży, organizowane przez duszpasterstwo akademickie „Arka”. Będą się odbywać dziś, w niedzielę, w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 19.30. Nauki wygłosi Ks. Piotr Zamaria.
  4. W piątek Drogi Krzyżowe o godz. 8.30, 17.00, 17.45 i 19.30.
  5. W sobotę, 27.03, Księża pójdą do chorych przed Świętami. Zgłoszenia prosimy składać do czwartku do kancelarii lub zakrystii.
  6. W Niedziele Palmową ministranci z naszej parafii rozprowadzać będą przed wejściem do kościoła górnego i dolnego żywe oraz sztuczne palemki. Dochód przeznaczony będzie na sfinansowanie przyszłych wyjazdów oraz formacji.
  7. Woda święcona rozprowadzana będzie przez ministrantów w Wielką Sobotę w trakcie święcenia pokarmów. Więcej szczegółów za tydzień.
  8. W sobotę, 27 marca, o godz. 11.00, odbędzie się obowiązkowe spotkanie dla wszystkich członków służby liturgicznej: kandydatów, ministrantów i lektorów biorących udział w Triduum Paschalnym. Spotkanie odbędzie się w górnym kościele. Zbiórka na placu kościelnym.
  9. W czwartek, 25 marca, w Uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny – w I rocznicę śmierci i pogrzebu śp. Ks. Piotra Pawlukiewicza będzie odprawiona Msza święta w Jego intencji o godz. 18.30.
  10. Rodziny, które w pierwszy lub drugi dzień świąt wielkanocnych na Mszy św. o godz. 13.00 pragną ochrzcić swoje pociechy, prosimy, aby wszystkie sprawy kancelaryjne uregulowały w tym tygodniu do najbliższego czwartku – 25 marca w godzinach urzędowania kancelarii.