V Niedziela Wielkiego Postu (3 kwietnia 2022 r.)

przez | 3 kwietnia 2022
  1. W dniu dzisiejszym o 16.00 w sali nr 3 spotkanie formacyjne Panów z Kościelnej Służby Porządkowej Totus Tuus. Zapraszamy również Mężczyzn, którzy chcieliby poznać działalność tej wspólnoty. Spotkanie członków Kółek Różańcowych dziś o 16.15 w kaplicy Matki Bożej. Gorzkie Żale o 17.00 z kazaniem pasyjnym i procesją. Dzisiaj Fundacja dzieci „Arka” rozprowadza przed kościołem ozdoby świąteczne wykonane przez podopiecznych. Dochód przeznaczony jest na dofinansowanie wyjazdu wakacyjnego. Dzisiaj o 19.30 rozpoczną się rekolekcje akademickie i zakończą się we wtorek o 19.30.
  2. Msza św. zbiorowa za zmarłych w najbliższy poniedziałek o godz. 9.00. Intencje prosimy składać jutro przed Mszą w zakrystii.
  3. Od czwartku tego tygodnia zaopatrzyć się będzie można w żywą lub sztuczną palemkę, którą następnie święci się w Niedzielę Palmową. Palemki rozprowadzane będą ze stolika pod chórem w czwartek, piątek, sobotę oraz Niedzielę Palmową na Mszy porannej o godz. 7:00 i po południu na Gorzkich żalach o 17:00 oraz Mszach o 18:00 i 19:30. W ciągu dnia palemki rozprowadzane będą przed kościołem przez ministrantów. Stanowiska ustawione będą przy kiosku oraz przed wejściem do dolnego kościoła.
  4. W najbliższy piątek Drogi Krzyżowe o 8.30 i jedna wieczorna o 19.30 ulicami: Kobielską, Wiatraczną, Szaserów, Garwolińską i Kobielską na plac kościelny. Serdecznie zapraszamy.
  5. Informujemy wszystkich ministrantów i lektorów biorących udział w liturgii Triduum Paschalnego o spotkaniu przedświątecznym, które odbędzie się w sobotę, 9 kwietnia o godz. 11:00 w górnym kościele. Na spotkaniu tym rozdzielone zostaną wszystkie funkcje liturgiczne. Zbiórka na placu kościelnym.
  6. W Niedzielę Palmową po każdej Mszy świętej odbędzie się zbiórka do puszek na kwiaty do Ciemnicy i Grobu Pańskiego. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.