V Niedziela Zwykła (7 lutego 2021 r.)

przez | 7 lutego 2021
  1. Ks. Paweł Trzciński, nasz wikariusz, decyzją Ks. Biskupa Romualda Kamińskiego, został mianowany proboszczem parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Urlach. Gratulujemy i dziękujemy Ks. Pawłowi za posługę kapłańską w parafii i życzymy owocnej pracy duszpasterskiej.
  2. W dniu dzisiejszym o godz. 16.00, w sali nr 3, spotkanie formacyjne braci z Kościelnej Służby Porządkowej Totus Tuus. Zapraszamy również Panów, którzy chcieliby wstąpić do tej męskiej Wspólnoty. Spotkanie kółek różańcowych o godz. 16.30 w kaplicy Matki Bożej. Zapraszamy na spotkanie osoby chcące wstąpić do Wspólnoty Różańcowej. Nabożeństwo różańcowe o 17.15 w intencji Pasterza naszej diecezji Ks. Bpa Romualda z okazji Jego imienin.
  3. W czwartek, 11 lutego, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Międzynarodowy Dzień Chorego. Na Mszę świętą o godz. 9.00 zapraszamy chorych i w podeszłym wieku, którzy chcą przyjąć Sakrament Chorych. W związku z możliwością przyjęcia tego Sakramentu w Dniu Chorego nie planujemy udzielania go w czasie rekolekcji wielkopostnych.
  4. W przyszłą niedzielę, 14go lutego, zbiórka do puszek na chorych obiętych opieką Caritas naszej diecezji.
  5. Od niedzieli 7go marca, wieczorna Msza święta z godz. 19.00 zostaje przesunięta na 19.30 i połączona z Mszą świętą studencką, która automatycznie zostaje przeniesiona do górnego kościoła.