VI Niedziela Wielkanocna (5 maja 2024 r.)

przez | 5 maja 2024
  1. Dzisiaj o godz. 16.00 spotkanie Panów z Totus Tuus w Sali nr 3.
  2. Dzisiaj Nabożeństwo Majowe o godz. 17.30.
  3. Przypominamy, że Nabożeństwo Majowe w tygodniu o godz. 18.00.
  4. W najbliższą środę 8 maja Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika – głównego patrona Polski.
  5. W najbliższą sobotę 11 maja przypada Uroczystość NMP Łaskawej – głównej patronki Warszawy. Tego dnia w naszej katedrze warszawsko-praskiej o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna za wszelkie łaski, które Matka Boża wyprasza dla naszej diecezji. Mszy św. będzie przewodniczył ks. Bp Romuald Kamiński. Serdecznie zapraszamy w sobotę do katedry.
  6. Także w sobotę 11 maja po wieczornej Mszy św. o 19.15 zapraszamy do dolnego kościoła na ciekawą wystawę obrazów autorstwa Arkadiusza Michalika. Wystawa nosi tytuł: EDEN – spotkanie Boga z człowiekiem. Na wystawie będzie obecny autor obrazów. Wystawa będzie czynna 2 tygodnie od 17.00 do 19.30. Serdecznie zapraszamy.
  7. W dniach 11-18 maja 2024 r. w diecezji warszawsko-praskiej odbędzie się peregrynacja relikwii bł. rodziny Ulmów. W trwającym Roku Modlitwy chcemy zaprosić wszystkie parafie do modlitwy o świętość naszych rodzin, ale także o nowe powołania do życia małżeńskiego i rodzinnego. Dokładny plan peregrynacji jest wywieszony w gablocie.
  8. Kilkanaście dni temu spłonęło mieszkanie w bloku przy ul. Igańskiej 30. Pożar zniszczył wszystkie sprzęty w mieszkaniu naszych parafian. Chcemy przyjść z pomocą pogorzelcom. Dlatego w przyszłą niedzielę sąsiedzi z bloku będą zbierać ofiary do puszki dla poszkodowanej rodziny.
  9. W przyszłą niedzielę 12 maja Wniebowstąpienie Pańskie. Ofiary z tacy tego dnia będą przeznaczone na seminarium duchowne naszej diecezji.