XXVIII Niedziela Zwykła (9 października 2022 r.)

przez | 9 października 2022
  1. Dzisiaj o godz. 17.15 Nabożeństwo Różańcowe. Natomiast w tygodniu Różaniec o godz. 8.30 i wieczorem o 17.45. Dzieci będą miały swoje Nabożeństwa Różańcowe we wtorki i czwartki o godz. 17.00.
  2. Dzisiaj przed kościołem znajduje się Miasteczko Papieskie. Prowadzona jest też zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia – stypendia dla młodzieży. Bóg Zapłać!
  3. W najbliższą środę 12 października o godz. 19.30 w górnym kościele będzie wyświetlony film „Cud Guadeloupe”. Wstęp Wolny. Serdecznie zapraszamy.
  4. W sobotę 15 października o godz. 10.00 zbiórka dla ministrantów.
  5. Zapraszamy do Wspólnoty Kościoła Domowego małżeństwa, które chciałyby pielęgnować miłość małżeńską, uczyć się rozwiązywania konfliktów, budować rodzinę silną wiarą, przekazywać wiarę swoim dzieciom, doświadczać życia we wspólnocie z innymi małżeństwami.Spotykamy się raz w miesiącu w grupach o stałym składzie (od 4 do 7 małżeństw), które nazywamy kręgami Domowego Kościoła. Nad prawidłowym przebiegiem spotkania czuwa odpowiednio przygotowana para małżeńska oraz ksiądz opiekun. Chętne małżeństwa zapraszamy do ks. Mariusza.
  6. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajdują się kartki wypominkowe na poszczególne dni, Msze św. z procesją za zmarłych 1 i 2 listopada oraz na wypominki roczne. Prosimy o wyraźne wypełnienie i składanie w zakrystii lub w kancelarii.