II Niedziela po Narodzeniu Pańskim (3 stycznia 2021 r.)

przez | 3 stycznia 2021
  1. Spotkanie z kołami Żywego Różańca dziś o godz. 16.30. O 17.15 nabożeństwo z racji pierwszej niedzieli miesiąca. W dni powszednie po Mszy świętej o godz. 8.00 Kółka różańcowe zapraszają na różaniec w intencji ustania pandemii i wszystkich zmarłych.
  2. Msza Święta zbiorowa za zmarłych odprawiona będzie w jutro, w poniedziałek, o godz. 9.00. Można składać intencje w zakrystii.
  3. We wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego, Trzech Króli. Msze święte jak w niedziele. Kadzidło i kreda rozprowadzają Siostry przy wyjściu z kościoła. Ofiary składane Siostrom przy tej okazji trafią na misje w Afryce, które prowadzą Siósty.
  4. Na Msze Święte kolędowe z błogosławieństwem Rodzin zapraszamy od poniedziałku według harmonogramu. Dokładny plan na cały miesiąc wywieszony jest w gablocie przed kościołem oraz znajduje się na stronie internetowej naszej parafii. W czasie Mszy w parafii będzie można złożyć tradycyjną ofiarę kolędową.
  5. W styczniu na Jasnej Górze były organizowane doroczne pielgrzymki kibiców z różnych dyscyplin sportowych, i różnych klubów reprezentacji z całej Polski. Organizował te spotkania Naczelny kapelan polskich Kibiców Ks. Jarosław Wąsowicz, salezjanin z
    Gdańska. Ze względu na pandemię Ks. Jarosław zwrócił się z prośbą by wspólna modlitwa środowisk kibicowskich odbyła się w poszczególnych diecezjach i parafiach. I tak została wskazana nasza parafia. Dlatego w sobotę, 9go stycznia, o 13.00 zapraszam wszystkich
    kibiców na Mszę świętą, a po jej zakończeniu na poświęcenie barw klubowych.