II Niedziela Zwykła (14 stycznia 2024 r.)

przez | 14 stycznia 2024
  1. Dzisiaj o godz. 15.00 spotkanie opłatkowe Kół Żywego Różańca.
  2. Dzisiaj także o 17.15 Nabożeństwo Różańcowe w intencji jedności chrześcijan.
  3. Również dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się kolędowanie przygotowane przez grupę muzyczną.
  4. Natomiast w przyszłą niedzielę 21 stycznia po Mszy św. o godz. 10.00 koncert kolęd w wykonaniu naszego chóru Schola Cantorum Gaudium., a po Mszy św o godz. 13.00 koncert kolęd w ykonaniu Chóru Harcmistrza Skoraczewskiego.
  5. W najbliższy piątek 19 stycznia kolejne spotkanie: Przystanek Rodzina. Tematem będzie: „Źródła pokoju – ogniska wojny w człowieku.” Są to spotkania w formie dyskusji o sytuacji Kościoła, rodziny, małżeństwa itp. Spotkanie w Sali nr 4 o godz. 19.15.
  6. W związku z licznymi prośbami parafian wprowadzamy cotygodniową adorację Najśw. Sakramentu w nocy z piątku na sobotę w kaplicy adoracji. Prosimy o wpisywanie się na wybraną godzinę wieczorną lub nocną. Listy znajdują się na stoliku z prasą.
  7. W najbliższą sobotę20 stycznia przypada 6 rocznica ingresu ks. Bpa Romualda Kamińskiego do naszej diecezji. Po Mszy św. o godz. 6.30 wyśpiewamy hymn dziękczynny Te Deum.
  8. Nasz Parafialny Zespół Caritas składa serdeczne podziękowania naszym Parafianom, wszystkim Darczyńcom z różnych miejsc Warszawy za wielkie serce i hojność na rzecz Polaków na Ukrainie. Po Mszy św. zapraszamy na krótka relację filmową z przekazania pomocy naszym rodakom.