III Niedziela Wielkanocna (23 kwietnia 2023 r.)

przez | 23 kwietnia 2023
  1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Biblijną i Narodowy Dzień Czytania Pisma św. Zapraszamy aby zostać po Mszy św., przygotowani lektorzy będą czytać wybrany fragment Pisma św.
  2. Skautki z 8 Hufca Warszawskiego zapraszają na kiermasz domowych ciast. Ofiary zebrane przy tej okazji pomogą dofinansować wyjazd harcerek na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie, gdzie jadą jako wolontariuszki.
  3. Zapraszamy do kawiarenki, która będzie czynna po Mszy św. o 8.30.
  4. Dzisiaj o godz. 17.15 Nabożeństwo Różańcowe w intencji wszystkich osób, które zaangażowały się w przygotowanie Świętego Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych, a także ofiarodawców na kwiaty do grobu pańskiego.
  5. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00 koncert pieśni wielkanocnych w wykonaniu młodzieży ze Szkoły Muzycznej przy ul. Kawęczyńskiej.
  6. Na jutro 24 kwietnia została przeniesiona Uroczystość św. Wojciecha bpa i męczennika – głównego patrona Polski.
  7. W najbliższą środę 26 kwietnia o godz. 19.30 w dolnym kościele kolejne spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  8. W czwartek 27 kwietnia o godz. 19.30 w dolnym kościele kolejne spotkanie w ramach rekolekcji REO.
  9. W przyszłym tygodniu ze względu na weekend majowy kancelaria w dniach od 1 do 3 maja będzie nieczynna.
  10. Zapraszamy na trzydniową pielgrzymkę na Roztocze. Odwiedzimy m.in. Zamość-Radecznicę-Krasnobród-Górecko Kościelne. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Piotra w zakrystii.