III Niedziela Zwykła

przez | 26 stycznia 2020
  1. Dziś nie będzie nabożeństwa adoracyjnego o godz. 1700.
  2. W najbliższą sobotę dnia 1 lutego kapłani odwiedzą chorych parafian z Komunią Św.
  3. W niedzielę dnia 2 lutego o godz. 1000 kolędy i pastorałki będzie śpiewać będzie Schola Cantorum Gaudium pod dyrekcją naszego Pana Organisty Łukasza.
  4. W niedzielę dnia 2 lutego Uroczystość Matki Bożej Gromnicznej. Podczas  każdej Mszy św. poświęcenie Gromnic.
  5. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia uroczystości odpustowych. Składamy serdeczne podziękowania o. Ireneuszowi za przeprowadzenie 40-godzinnego Nabożeństwa, naszym Siostrom Kanoniczkom, Panom z Totus Tuus i Paniom z Kółek Różańcowych za wszelką pomoc w organizacji naszej parafialnej uroczystości.
  6. Dnia 5 marca 2020 r. o godz. 1930 w sali nr 4 rozpoczynamy Katechezy  Przedmałżeńskie. W imieniu ks. Marka serdecznie zapraszamy narzeczonych.
  7. Z racji kolędy będzie utrudnione przystępowanie do spowiedzi na Mszach Św. wieczornych. Prosimy o zrozumienie i przepraszamy za niedogodności.
  8. Kontynuujemy Wizytę Duszpasterską Składamy podziękowania Rodzinom, które przyjęły księży po kolędzie za serdeczne i miłe przyjęcie. Dziękujemy też za ofiary złożone, przeznaczone na malowanie kościoła. Bóg zapłać. Program kolędy w dniach od 27 stycznia do 3 lutego 2020 r