Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata (20 listopada 2022 r.)

przez | 20 listopada 2022
  1. Dzisiaj w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata Akt Zawierzenia z litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 13.00 oraz podczas Nabożeństwa Różańcowego.
  2. Dzisiaj o godz. 17.15 Nabożeństwo Różańcowe w intencji młodzieży naszej parafii.
  3. Dzisiaj od godz. 9.30 zapraszamy do naszej kawiarenki na herbatę, kawę, ciasto.
  4. Osobom, które zapisały się na wyjście do teatru przypominamy, że jutro (w poniedziałek 21 listopada), spektakl „Prorok” – Historia o Prymasie Stefanie Wyszyńskim rozpocznie się o godz. 19.00 w Filmotece Narodowej przy ul. Wałbrzyskiej 3/5. Prosimy przybyć punktualnie.
  5. W czwartek 24 listopada o godz. 19.30 w dolnym kościele kolejne spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  6. Od przyszłej niedzieli 27 listopada rozpoczynamy Adwent – czas radosnego przygotowania do Świąt Narodzenia Pańskiego. Od przyszłej niedzieli będziemy mogli zaopatrywać się w poświęcone opłatki wigilijne i świece Caritas. Ofiary za opłatki będą przeznaczone na ogrzewanie całego naszego obiektu tj. kościoła i domu parafialnego.
  7. Drodzy Parafianie, pragniemy poinformować, że w tym roku z wizytą duszpasterską (kolędą) udamy się do tych spośród Was, którzy wcześniej nas zaproszą. Przygotowaliśmy formularz do zaproszenia księdza po kolędzie, który wyłożony jest na stoliku z prasą oraz umieszczony na stronie internetowej parafii. Wypełnione zaproszenie prosimy złożyć w zakrystii lub kancelarii parafialnej do 11 grudnia. Odwiedziny u rodzin, które złożą deklarację rozpoczniemy 2 stycznia. Prosimy także o zdeklarowanie pory dnia wizyty: przed lub po południu. Więcej informacji na stronie internetowej Parafii oraz na przygotowanych deklaracjach.