Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi (1 stycznia 2023)

przez | 1 stycznia 2023

1. Dzisiaj o godz. 17.15 Nabożeństwo Eucharystyczne z racji I Niedzieli miesiąca i Nowego Roku.

2. Dzisiaj możemy uzyskać odpust zupełny za wspólny śpiew w kościele: “O Stworzycielu Duchu przyjdź” celem uproszenia Bożej opieki na cały rok.

3. We czwartek 5 stycznia odbędzie się pogrzeb papieża seniora Benedykta XVI. O godz. 9.00 odprawimy Mszę św. w jego intencji, łącząc się w modlitwie całego Kościoła.

4. We czwartek 5 stycznia o godz. 19.30 rozpoczynamy nowy cykl konferencji przedmałżeńskich. Zapraszamy narzeczony z parafii i spoza parafii.

5. Również we czwartek 5 stycznia po wieczornej Mszy Św. – Wieczór Uwielbienia.

6. W piątek 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego – Święto Trzech Króli. Porządek Mszy Św. jak w niedzielę. Po każdej Mszy Św. poświecenie kadzidła i kredy, które rozprowadzać będą nasze Siostry Kanoniczki Ducha Świętego. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone będą na misje w Burundi, a taca na misje w całym świecie. Po Mszy Św. o 11.30 wyruszy krótki Orszak Trzech Króli wokół kościoła. Serdecznie zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza całe rodziny z dziećmi. Po zakończeniu orszaku gorąca czekolada na placu kościelnym. Również tego dnia na Mszy św. o godz. 13.00 będzie nam towarzyszył chór Musica Sacra. Po Mszy Św. odbędzie się charytatywny koncert kolęd. Będzie to wsparcie dla ciężko chorego młodego chłopca. Spotkanie opłatkowe Panów z Totus Tuus po Mszy Św. o godz. 18.00.W Objawienie Pańskie nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

7. W najbliższą sobotę 7 stycznia po Mszy Św. o godz. 8.00 Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.

8. W przyszłą niedzielę 8 stycznia po Mszy Św. o godz. 10.00 krótki koncert kolęd w wykonaniu naszego chóru Schola Cantorum Gaudium, pod dyrekcją naszego organisty p. Łukasza.

9. Również w przyszłą niedzielę (8.01) o godz. 15.30 świąteczne spotkanie dla Kół Żywego Różańca.

10. Od jutra rozpoczynamy kolędę według następującego porządku: http://nawrpawel.waw.pl/program-wizyty-duszpasterskiej-w-nowym-roku-2023/

11. Przy wyjściu z kościoła dostępne są tygodniki katolickie, Tygodnik Idziemy. Zachęcamy do lektury.

12. Powierzamy Bożemu Miłosierdziu zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian. Wieczny odpoczynek….