XXV Niedziela Zwykła (18 września 2022 r.)

przez | 18 września 2022
  1. Dzisiaj o godz. 17.15 Nabożeństwo Różańcowe w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
  2. Ośrodek pomocy Społecznej Praga-Południe organizuje dzisiaj w naszym parku Piknik Rodzinny. Początek o godz. 14.00. Przygotowanych jest wiele atrakcji: tor przeszkód dla dzieci; ścianka wspinaczkowa; konkursy; loteria fantowa; degustacja potraw i inne. Organizatorzy serdecznie zapraszają.
  3. We wtorek 20 września o godz. 19.00 odbędzie się pierwsze powakacyjne spotkanie chóru SCHOLA CANTORUM GAUDIUM. Na spotkanie zapraszamy również nowe osoby, które chciałyby dołączyć do chóru. Wejście do Sali przy wieży.
  4. Jeszcze w najbliższy czwartek 22 września o godz. 19.30 można dołączyć do kursu dla narzeczonych. Katechezy odbywają się w sali nr 4 (wejście przy wieży).
  5. W przyszłą niedzielę 25 września zapraszamy na spotkanie informacyjne rodziców i młodzież, która w tym roku chce rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy młodzież od pierwszej klasy szkół średnich oraz młodzież z 8 klasy szkoły podstawowej, która spełnia następujące warunki: regularnie uczestniczy w lekcji religii, życiu sakramentalnym w parafii (niedzielna Msza św., sakrament spowiedzi), uczestniczy w grupach modlitewnych przy parafii (służba liturgiczna, schola). Spotkanie o godz. 17.00 w dolnym kościele (wejście przy kaplicy adoracji).