XXVI Niedziela Zwykła (25 września 2022 r.)

przez | 24 września 2022

1.   Dzisiaj o godz. 17.15 Nabożeństwo Różańcowe w intencji osób chorych, cierpiących, starszych, emerytów i rencistów.

2. Również dzisiaj zapraszamy na spotkanie informacyjne rodziców i młodzież, która w tym roku chce rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy młodzież od pierwszej klasy szkół średnich oraz młodzież z 8 klasy szkoły podstawowej, która spełnia następujące warunki: regularnie uczestniczy w lekcji religii, życiu sakramentalnym w parafii (niedzielna Msza św., sakrament spowiedzi), uczestniczy w grupach modlitewnych przy parafii (służba liturgiczna, schola). Spotkanie o godz. 17.00 w dolnym kościele (wejście przy kaplicy adoracji).

3. W najbliższy wtorek 27 września o godz. 19.30 w dolnym kościele I spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

4. Wspólnota modlitewna Żołnierze Chrystusa organizuje pielgrzymkę do Medugorie w dniach 8-16 października. Są wolne miejsca. Telefony kontaktowe znajdują się w gablocie przed kościołem.

5. 1 października I sobota m-ca, zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie po Mszy św. o godz. 8.00. Natomiast wieczorem o godz. 17.45 rozpoczynamy Nabożeństwa Październikowe. Za modlitwę różańcową w październiku udziela się odpustu zupełnego.

6. Prasa katolicka, w tym tygodnik Idziemy, znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła.

7. Powierzamy Bożemu Miłosierdziu zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, w minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Tadeusza Misiaszka. Wieczny odpoczynek….

ZAPOWIEDZI

II. Kacper WIECZOREK, kawaler i Aleksandra ZUCKERMAN, panna  oboje z parafii tutejszej

I. Damian WOŹNIAK, kawaler z par. tutejszej i Anita TYLKOWSKA, panna z par. NMP Matki Miłosierdzia w Otwocku