XX NIEDZIELA ZWYKŁA

przez | 18 sierpnia 2019
  1. Przypominamy, że kancelaria parafialna w wakacje czynna jest w poniedziałek, środę i piątek w godz. 10.00 – 12.00 i 16.00 – 18.00.
  2. Dziś w naszej parafii gościmy ks. bpa z Białorusi Kazimierza Wielikosielec. Ks. bp głosi do nas Słowo Boże, a po Mszy Św. przed kościołem będzie zbierał ofiary na budowę kościoła na Białorusi.
  3. Dnia 12 września /czwartek/ o godz. 19.30 rozpoczynamy kolejny cykl katechez przedmałżeńskich. W imieniu ks. dr Marka serdecznie zapraszamy narzeczonych.
  4. W naszej Parafii włączamy się w  akcję „Plecak pełen uśmiechów”. Zakupiliśmy plecaki i chcemy je przekazać dzieciom najbardziej potrzebującym. Prosimy parafian o pomoc w przygotowaniu wyprawki dla dzieci (są to przybory szkolne, zeszyty, kredki, długopisy). Przybory te będzie można składać do kosza znajdującego się po lewej stronie ołtarza. Dary zbieramy do 1 września Składamy serdeczny Bóg zapłać za okazaną pomoc.
  5. Przypominamy o pielgrzymce do Lwowa w dniach 7-12 października 2019. Są jeszcze wolne miejsca. Więcej informacji w gablocie.