I Niedziela Adwentu

przez | 1 grudnia 2019
 1. Pierwsza niedziela miesiąca grudnia. Przypominamy o spotkaniach zespołów parafialnych. Godz. 1600 – Bielanki, 1600 – Panowie Totus Tuus, 1615 – Kółka Różańcowe. Zapraszamy.
 2. Zapraszamy do kawiarenki „U św. Pawła” na kawę, herbatę ciasto. Zapraszamy też osoby chętne do prowadzenia kawiarenki.
 3. W poniedziałek dnia 2 grudnia o godz. 900 Msza Św. zbiorowa za  naszych zmarłych.
 4. We wtorek 3 grudnia i w czwartek 5 grudnia o godz. 1915 w dolnym kościele spotkanie dla Bierzmowanych pierwszego roku.
 5. Przyjmujemy zapisy osób i rodzin, które pragną gościć w swoich domach małą kopię obrazu M.B. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
 6. W kiosku parafialnym można nabyć świece Caritas, a także poświęcone opłatki na stół Wigilijny. Świece mają wyznaczoną cenę. Za opłatki składamy ofiarę dobrowolną.
 7. Bielanki w Niedziele Adwentu rozprowadzać będą ozdoby świąteczne, zrobione własnoręcznie. Dochód przeznaczony na dofinansowanie planowanej pielgrzymki.
 8. Młodzież z oazy w każdą Niedziele Adwentu do południa będą rozprowadzać sianko oraz własnej roboty świąteczne pierniczki. Dochód przeznaczony na dofinansowanie wyjazdu rekolekcyjnego dla młodzieży z naszej parafii.
 9. Dzisiejsza Niedziela rozpoczyna okres Adwentu. Zapraszamy na Roraty o godz. 630 Dzieci zapraszamy na Roraty we wtorki i czwartki o godz. 1700.
 10. Rekolekcje Adwentowe rozpoczniemy w naszej parafii w niedzielę dnia 8 grudnia 2019 r. W niedzielę nauki rekolekcyjne podczas wszystkich Mszy Św. Natomiast w poniedziałek, wtorek i środę nauki  rekolekcyjne o godz. 630-Roraty, 800, 900 i 1000 Po południu o godz. 1700 zapraszamy dzieci i o 1830 nauka dla dorosłych. Spowiedź podczas  Mszy Św. z naukami rekolekcyjnymi.
 11. W poniedziałek 2 grudnia rozpoczniemy wizytę duszpasterską (kolędę) w rodzinach katolickich naszej parafii. Ofiary złożone podczas kolędy chcemy przeznaczyć na malowanie wnętrza naszej  świątyni. Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc i złożone ofiary. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać.
 12. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy piątek o godz. 1700 Msza Św. z udziałem dzieci. W sobotę odwiedzimy chorych z Komunią Św. W piątek kancelaria czynna tylko w godzinach 10.00 -12.00.
 13. W następną niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 11.30  nastąpi poświecenie medalików dla dzieci klas komunijnych.
 14.  Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd do Tarchomina-na przedstawienie „Opowieść Wigilijna” Zapisy u siostry w kiosku. Zapraszamy.