Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

przez | 24 listopada 2019
  1. Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Jako ludzie wierzący jesteśmy zaproszeni do oddania Chwały Panu Jezusowi, Królowi Świata.
  2. Po Mszy św. o godz. 1000 koncert Choru Cantorum Gaudium – z okazji wspomnienia św. Cecylii. Serdecznie zapraszamy.
  3. W najbliższy czwartek o godz. 1930  spotkanie biblijne temat „św. Józef Oblubieniec N.M.P.” Zaprasza ks. Paweł.
  4. W poniedziałek od godz. 1830 do 2030 w Sali nr 3 przyjmują prawnicy, można przyjść i skorzystać z ich pomocy.
  5. Przyjmujemy zapisy osób i rodzin, które pragną gościć w swoich domach małą kopię obrazu M.B. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
  6. W następną niedzielę rozpoczynam okres Adwentu. Zapraszamy na Roraty o godz. 630. Dzieci zapraszamy na Roraty we wtorki i czwartki o godz. 1700.
  7. Rekolekcje Adwentowe rozpoczniemy w naszej parafii w niedzielę 8 grudnia 2019 r. szczegółowy program rekolekcji podamy w przyszła niedzielę.
  8.  Od dnia 2 grudnia rozpoczniemy wizytę duszpasterską (kolędę) w rodzinach katolickich naszej parafii. Ponieważ od naszej parafii odłączono do par. św. Rity ok. 10 tyś. wiernych parafian-chcielibyśmy nawiedzić wszystkie rodziny naszej parafii. Dotychczas parafia nasza podzielona była na dwie części i kolęda odbywała się co dwa lata. W tym roku chcemy obejść całą parafie. Ofiary złożone podczas kolędy chcemy przeznaczyć na malowanie wnętrza naszej  świątyni. Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc i złożone ofiary. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać.