Uroczystość Świętej Rodziny

przez | 29 grudnia 2019
 1. W modlitwach naszych pamiętamy dziś o naszych rodzinach wypraszając błogosławieństwo dla naszych rodzin i wszystkich rodzin naszej parafii.
 2. Dziś Msze Św. według porządku niedzielnego nie będzie tylko Mszy Św. o godz. 1930 i nabożeństwa adoracyjnego o godz. 1700.
 3. Dziś na Mszę Św. o godz. 1300 zapraszamy Rodziców a małymi dziećmi. Po Mszy Św. błogosławieństwo dzieci figurką Dzieciątka Jezus.
 4. Dziś po Mszy Św. o godz. 1300 do godz. 1800 kościół będzie otwarty zapraszamy Rodziców z dziećmi do obejrzenia szopki i modlitwy przy żłóbku.
 5. W drugi dzień świąt w programie o warszawskich szopkach telewizja Polsat pokazała także naszą ruchomą szopkę z naszego kościoła.
 6. W poniedziałek dnia 30 grudnia o godz. 1830 Msza Św. za zmarłych w tym roku naszych parafian. Prosimy o przyniesienie zniczy z imionami naszych zmarłych.
 7. W  sylwestra Msza Św. na zakończenie roku z błogosławieństwem o godz. 1700. Nie będzie Mszy Św. o godz. 1830. W Sylwestra będzie nieczynna kancelaria parafialna i zamknięta kaplica Adoracji Najśw. Sakramentu.
 8. W środę w Nowy Rok obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Mszę Św. według porządku niedzielnego nie będzie Mszy Św. o godz. 1930, godz. 1700 zapraszamy na wspólne śpiewanie kolęd.
 9. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Spowiadamy rano i po południu. O godz. 1700 Msza Św. z udziałem dzieci. Spowiedź od godz.1630.
 10. W sobotę dnia czwartego stycznia odwiedzimy chorych z Komunią św. miesięczną.
 11. W niedzielę dnia 5 stycznia o godz. 1700 nabożeństwo adoracyjne. Po nabożeństwie Panów z Totus Tuus, ks. Proboszcz zaprasza na spotkanie opłatkowe.
 12. W poniedziałek dnia 6 stycznia w święto Trzech Króli siostry Kanoniczki Ducha Św. rozprowadzać będą kredę i kadzidło. Dochód przeznaczony na wsparcie misji w Burundi i na Ukrainie. Tego dnia gościć  też będziemy chór z Ukrainy, który będzie śpiewać kolędy.
 13. Wizytę Duszpasterską – kolędę wznowimy we wtorek 7 stycznia 2020 r. Składamy serdeczne podziękowania Rodzinom, które przyjęły księży po kolędzie za serdeczne i miłe przyjęcie. Dziękujemy też za ofiary złożone, przeznaczone na malowanie kościoła.
 14.  Bóg zapłać. Program kolędy.