VI NIEDZIELA ZWYKŁA

przez | 16 lutego 2020
  1. W dniu dzisiejszym wolontariusze z Komitetu Społecznego „Świat Maćka” prowadzą zbiórkę na leczenie i rehabilitację niepełnosprawnego Maćka. Dziękują za pomoc.
  2. W następną niedziel gościć będziemy ks. Jacka ze Lwowa. Wygłosi Słowo Boże, a po Mszy św. będzie zbierał ofiary na pomoc dla Jego parafii i parafian.
  3. Zapraszamy naszych Parafian do przyjęcia kopii Obrazu M.B. do własnych domów. Zabieramy obraz po Mszy św. o godz. 1830 i przynosimy na drugi dzień do kościoła przed Mszą św. o godz. 1830. Jest to szczególny czas i łaska modlitwy Rodziny z M.B. Chętnych prosimy o kontakt z księdzem w zakrystii.
  4. Dnia 5 marca 2020 r. o godz. 1930 w sali nr 4 rozpoczynamy Katechezy  Przedmałżeńskie. W imieniu ks. Marka serdecznie zapraszamy narzeczonych.
  5. Kontynuujemy Wizytę Duszpasterską Składamy podziękowania Rodzinom, które przyjęły księży po kolędzie za serdeczne i miłe przyjęcie. Dziękujemy też za ofiary złożone, przeznaczone na malowanie kościoła. Bóg zapłać. Program kolędy w dniach od 17 do 18 lutego 2020 r.