WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

przez | 24 maja 2020
  1. Dziś o godz. 1700 Nabożeństwo Majowe  – zapraszamy do wspólnej modlitwy. W dni powszednie od poniedziałku do soboty nabożeństwo majowe o godz. 1800.
  2. Kancelaria Parafialna czynna w tygodniu od poniedziałku do piątku od godz. 1100 do 1200 i popołudniu od 1700do 1800.
  3. Przypominamy o trwającej Nowennie przed Uroczystością Zesłania Ducha św. Zapraszamy codziennie do wspólnej modlitwy tym nabożeństwem do soboty włącznie o godz. 1730.
  4. W najbliższą sobotę 30 maja w Wigilię Uroczystości Zesłania Ducha św. po Mszy św. wieczornej o godz. 1830 – Zapraszamy na wspólne modlitewne czuwanie, oczekując Daru Zesłania Ducha św.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystością Zesłania Ducha św. zakończymy Okres Wielkanocny. Przypominamy o obowiązku Spowiedzi i Komunii św Wielkanocnej wypływającej z przykazań kościelnych.
  6. Dziś kazania na wszystkich Mszach św. głosi ks. Andrzej Jakubaszek, Proboszcz z parafii św. Rity, ofiary złożone na tacę są przeznaczone na budowę kościoła św. Rity.
  7. Kontynuujemy Peregrynacje Kopii Obrazu M.B. do domów naszych Rodzin. Zabieramy obraz po Mszy św. o godz. 1830 i przynosimy na drugi dzień do kościoła przed Mszą św. o godz. 1830. Jest to szczególny czas i łaska modlitwy Rodziny z M.B. Chętnych prosimy o kontakt z księdzem w zakrystii.
  8. Zapraszamy codziennie w tygodniu do modlitwy różańcowej o godz. 830 w naszym kościele w intencji ustania pandemii Koronavirusa, w intencji wszystkich dotkniętych tą chorobą, w intencji lekarzy, personelu medycznego i rodzin osób dotkniętych chorobą.
  9. Składamy Serdeczne Bóg zapłać Parafianom, którzy osobiście, a także przez konto parafialne składają swoje ofiary na kościół w tym czasie epidemii. Jeśli są osoby, które pragną złożyć swoją ofiarę na kościół mogą dokonać to poprzez konto bankowe naszej parafii przekazem bankowym. Numer konta dostępny jest na stornie internetowej parafii. Tytułem „ofiara na kościół”. Zapewniamy Was wszystkich o naszej modlitwie w intencji wszystkich ofiarodawców.