XXIII Niedziela Zwykła (4 września 2022 r.)

przez | 4 września 2022
  1. Dzisiaj o 16.00 spotkanie Kościelnej Służby Porządkowej w sali nr 3. Zapraszamy również Panów chętnych do dołączenia do wspólnoty Totus Tuus. Spotkanie Kółek Żywego Różańca dziś o godz. 16.30 w kaplicy Matki Bożej.
  2. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Nabożeństwo adoracyjne z modlitwą różańcową w związku z nawiedzeniem obrazu NMP Matki Kościoła, a następnie procesja eucharystyczna o 17.15.
  3. Od jutra do soboty włącznie zapraszamy na różaniec o 17.45, a po Mszy św. wieczornej krótkie rozważania modlitewne zakończone Apelem Jasnogórskim. Będziemy dziękować za beatyfikację Ks. kardynała Wyszyńskiego, modlić się w intencji Ojczyzny, o pokój na świecie, o wiarę i pogłębienie pobożności maryjnej, o powołania dla mężczyzn do wspólnoty Totus Tuus.
  4. Dzisiaj odbywa się zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
  5. Jutro o 9.00, w I poniedziałek miesiąca Msza św. zbiorowa za zmarłych. Intencje prosimy składać jutro przed Mszą w zakrystii.
  6. Nowa książka z intencjami mszalnymi będzie uruchomiona od 12 września, poniedziałek.
  7. Decyzją Ks. Biskupa nasz wikariusz Ks. Dariusz Rejmuza został mianowany Proboszczem parafii Św. Faustyny w Helenowie k/Wołomina. Z całego serca dziękujemy Ks. Dariuszowi za 2 letnią piękną posługę duszpasterską w naszej parafii. Życzymy nowemu Ks. Proboszczowi błogosławieństwa Bożego i ludzkiej życzliwości i obiecujemy modlitwę o błogosławione owoce duszpasterskie w nowej
    placówce. Szczęść Boże.