XXII Niedziela Zwykła (28 sierpnia 2022 r.)

przez | 28 sierpnia 2022
  1. W najbliższy I piątek miesiąca, tj. 2 września, zapraszamy dzieci na Mszę Św. o 17.00 w związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Będzie też okazja do Spowiedzi I piątkowej.
  2. Natomiast w niedzielę, 4 września, na Mszy Św. o 11.30, odbędzie się poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych. Zapraszamy dzieci rozpoczynające nowy rok szkolny.
  3. Zapraszamy na spotkania wspólnoty „Rozpaleni ogniem Pana” w każdy czwartek. Rozpoczynamy Mszą Świętą o godz. 18:30 w kościele, a po Mszy modlitwa w kaplicy adoracji. Modlimy się modlitwą spontaniczną, śpiewem, modlitwą Słowem Bożym i różańcem. W programie także konferencje i dzielenie się Słowem.
  4. W najbliższy piątek Wieczór uwielbienia z racji pierwszego piątku miesiąca. Uwielbienie rozpoczynamy po Mszy Świętej wieczornej. Będzie trwało ok. godzinę a później adoracja w ciszy do godz. 21:00.
  5. Z kolei w najbliższą I sobotę miesiąca zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny po Mszy Św. o godz. 8.00.
  6. Również w sobotę, 3 września, rozpocznie się tygodniowe nawiedzenie kopii obrazu Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła o godz. 15.30. Celem peregrynacji jest: dziękczynienie za beatyfikację Ks. kardynała Wyszyńskiego, modlitwy w intencji Kościoła, Ojczyzny, i o pokój na świecie, pobudzenie pobożności maryjnej i pogłębienie naszej wiary, modlitwa o nowe powołania do wspólnoty mężczyzn skupionych wokół ideału całkowitego zawierzenia Bogu Totus Tuus. Dokładny program nawiedzenia podamy w przyszłą niedzielę.
  7. Zjazd służby liturgicznej ołtarza odbędzie się 10.09.2022 w diecezjalnym seminarium na Tarchominie. Zapraszamy do udziału ministrantów, bielanki i scholanki. Zapisy i informacje u ks. Mateusza.
  8. Ruszają przygotowania dla kandydatów na Ministranta. Zgłoszenia i dalsze informacje u ks. Mateusza. Zapraszamy chłopców przed lub po komunii, a także starszych, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu.
  9. W czwartek, 15 września, rozpoczniemy nowy cykl konferencji przedmałżeńskich. Zapraszamy narzeczonych z parafii i spoza parafii na godz. 19.30.