XXIII Niedziela Zwykła

przez | 8 września 2019
 1. Dziś podczas Mszy Św. o godz. 11.30 pobłogosławimy przybory szkolne i plecaki dla dzieci. Modlić się będziemy za dzieci, młodzież, nauczycieli  i  katechetów wypraszając dla nich opiekę Matki Bożej.
 2. O godz. 16.15 spotkanie Bielanek i dziewczynek, które chcą sypać kwiaty w czasie procesji eucharystycznych.
 3. O godz. 17.00 – nabożeństwo  adoracyjne  . Zapraszamy.
 4. Dnia 12  września  /czwartek/ o godz. 19.30 rozpoczynamy kolejny cykl  katechez przedmałżeńskich. W imieniu ks.  Marka  serdecznie zapraszamy narzeczonych.
 5. W najbliższy czwartek o godz. 19.30 w dolnym kościele pierwsze spotkania dla Rodziców dzieci, które  rozpoczynają przygotowanie do przyjęcia  Pierwszej Komunii Św. Rodziców bardzo prosimy o obecność.
 6. W piątek dnia 13 września o godz. 18.00 nabożeństwo fatimskie  z procesją .Po procesji Msza Św. wieczorna .Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 7. W następną niedzielę o godz. 15.oo zapraszamy na spotkanie  Rodziców naszych ministrantów.
 8. O godz. 16.oo zapraszamy  na Mszę Św.  dzieci klas trzecich przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. Zapraszamy także  rodziców tych dzieci.
 9. Młodzież /drugiego roku / ,która przygotowuje się do przyjęcia bierzmowania  zapraszamy na Mszę Św. w następną niedzielę o godz. 19.oo. Po Mszy Św. spotkanie. W najbliższym czasie podamy program  spotkań  dla  młodzieży,  która w tym roku rozpocznie swoje przygotowanie.
 10. Po wakacjach wracamy  z peregrynacją  kopi  obrazu MB  w naszych katolickich rodzinach. Rodziny ,które chciałyby zaprosić obraz MB do swego domu na 24 godziny prosimy o zgłoszenie do zakrystii lub kancelarii  aby ustalić właściwy dzień.
 11. Parafia nasza organizuje autokarową pielgrzymkę do Częstochowy dnia 28 września /sobota/ 2019 r. Wyjazd o godz. 6.00 .Opłata 50 zł. Zapisy w zakrystii i w kancelarii.
 12. W tym i następnym miesiącu jest jeszcze kilka wolnych intencji mszalnych. Zainteresowanych zapraszamy do kancelarii lub zakrystii.