XXIV Niedziela Zwykła

przez | 15 września 2019
 1. Dziś o godz. 1500 spotkanie Rodziców ministrantów. Bardzo prosimy o obecność.
 2. O godz. 1600 Msza Św. dla dzieci klas trzecich przygotowujących się do pierwszej Komunii Św. Zapraszamy serdecznie także Rodziców.
 3. O godz. 1700 – nabożeństwo adoracyjne. Zapraszamy.
 4. Młodzież (drugiego roku), która przygotowuje się do przyjęcia bierzmowania zapraszamy na Mszę Św. o godz. 1900. Po Mszy Św. spotkanie.
 5. We wtorek 17 września odbędzie się pierwsze powakacyjne spotkanie chóru „Schola Cantorum Gaudium”. Na spotkanie zapraszamy nowe osoby. które chcą dołączyć do zespołu. Spotkanie odbędzie się bezpośrednio po Mszy Św. o godz. 1830 w sali nr 5.
 6. W czwartek 19 września o godz. 1915 w dolnym kościele spotkanie organizacyjne dla młodzieży rozpoczynającej przygotowanie od przyjęcia bierzmowania i ich rodziców.
 7. Po wakacjach wracamy z peregrynacją kopi obrazu MB w naszych katolickich rodzinach. Rodziny ,które chciałyby zaprosić obraz MB do swego domu na 24 godziny prosimy o zgłoszenie do zakrystii lub kancelarii aby ustalić właściwy dzień.
 8. Parafia nasza organizuje autokarową pielgrzymkę do Częstochowy dnia 28 września (sobota) 2019 r. Wyjazd o godz. 600. Opłata 50 zł. Chętnych zapraszamy do zakrystii.
 9. W tym i następnym miesiącu jest jeszcze kilka wolnych intencji mszalnych. Zainteresowanych zapraszamy do kancelarii lub zakrystii.
 10. Dziś po Mszach Św. fundacja „Boży Dar” zbiera środki na pomoc chorej Karolinie. Więcej informacji u wolontariuszy. Bóg zapłać za pomoc.
 11. Zbieramy plastikowe nakrętki z butelek po napojach, oleju, kartonów po mleku. W ten sposób chcemy pomóc choremu Stasiowi. W przedsionku kościoła do odpowiednich pojemników  możemy wrzucać plastikowe nakrętki. Z góry mówimy Bóg zapłać.