XXIX Niedziela Zwykła

przez | 20 października 2019
 1. Dziś o godz. 1600 Msza Św. z udziałem dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców.
 2. O godz. 1700 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w intencji misjonarzy.
 3. O godz. 1900 Msza Św. z udziałem przygotowujących się do Bierzmowania II roku, po Mszy Św. spotkanie formacyjne.
 4. O godz. 2030 w dolnym kościele spotkanie z dziennikarzem katolickim Grzegorzem Górnym i prelekcja pt. ”Kościół dziś- zadania i wyzwania”. Duszpasterstwo Akademickie     zaprasza.
 5. W dni powszednie zapraszamy na różaniec o godz. 830 i 1745.W niedziele o godz. 1700. Dzieci zapraszamy do modlitwy różańcowej we wtorki i czwartki o godz. 1700.
 6. We wtorek liturgiczne wspomnienie Św. Jana Pawła II. Po Mszach Św. możliwość ucałowania Jego relikwii.
 7. W czwartek dnia 24 listopada o godz. 1930 w sali nr 3, kolejne spotkanie biblijne temat: ”Co mówi Pismo Św. o Maryi”. Zapraszamy.
 8. W kancelarii parafialnej przyjmujemy zgłoszenia dorosłych, którzy z jakiś względów nie przystąpili do sakramentu bierzmowania a chcieliby to uczynić i podjąć odpowiednie do tego przygotowanie. Zapraszamy.
 9. Trwa peregrynacja małej kopi obrazu Matki Bożej w rodzinach naszej parafii. Rodziny, czy tez osoby samotne, które pragną gościć w swoich domach obraz MB. Prosimy o zgłoszenie się do zakrystii lub kancelarii w celu ustalenia daty. Rodzinom i osobom, które już gościły obraz MB w swoich domach bardzo dziękujemy za świadectwo wiary i miłości do Świętej Ikony.
 10. Przyjmujemy na wypominki za dusza naszych bliskich zmarłych. Wypominki roczne, Jednorazowe 1 i 2 listopada i Msze Św. zbiorowe 2 i 4 listopada. Stosowne kartki do zapisania imion zmarłych, są na półkach za ławkami. Wypominki składamy do księży w zakrystii lub kancelarii.
 11. W czasie zbiórki na „Dzieło Nowego Tysiąclecia” w Dniu Papieskim zebrano w naszej parafii 7.500 zł. Ofiarodawcom i kwestującym serdeczne Bóg  zapłać.