XXVI Niedziela Zwykła

przez | 29 września 2019
 1. O godz. 17.00 – nabożeństwo adoracyjne. Zapraszamy.
 2. We wtorek pierwszego października rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie zapraszamy na różaniec o godz. 8.30 i 17.45. W niedziele o godz. 17.00. Dzieci zapraszamy do modlitwy różańcowej we wtorki i czwartki o godz. 17.00.
 3. We wtorek i w czwartek o godz. 19.15 w dolnym kościele spotkanie dla młodzieży rozpoczynającej w tym roku przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
 4. W kancelarii parafialnej przyjmujemy zgłoszenia dorosłych, którzy z jakiś względów nie przystąpili do sakramentu bierzmowania a chcieliby to uczynić i podjąć odpowiednie do tego przygotowanie. Zapraszamy.
 5. Trwa peregrynacja małej kopi obrazu Matki Bożej w rodzinach naszej parafii. Rodziny, czy też osoby samotne, które pragną gościć w swoich domach obraz MB prosimy o zgłoszenie się do zakrystii lub kancelarii w celu ustalenia daty. Rodzinom i osobom, które już gościły obraz MB w swoich domach bardzo dziękujemy za świadectwo wiary i miłości do Świętej Ikony.
 6. Zakończyliśmy zbiórkę plastikowych nakrętek w ramach „pomoc dla Stasia”. Wszystkim, którzy odpowiedzieli na naszą prośbę składamy serdeczne Bóg zapłać.
 7. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Spowiadamy rano i od godz. 16.30 oraz od 18.00. Msza św. pierwszopiątkowa z udziałem dzieci o godz. 17.00. Spowiedź od 16.30. Z racji pierwszego piątku kancelaria parafialna czynna w godz. rannych 10.00 – 12.00.
 8. W sobotę dnia 5 października kapłani odwiedzą chorych z Komunią Św.
 9. W niedziele podczas Mszy Św. o godz. 11.30 poświęcenie różańców dla dzieci klas trzecich.
 10. W niedzielę o godz. 19.30 w dolnym kościele Mszę Św. na inauguracje nowego roku akademickiego odprawi ks. Bp Ordynariusz Romuald Kamiński. Zapraszamy naszych parafian do wspólnej modlitwy.
 11. Przypominamy o kaplicy adoracji w dolnym kościele otwartej od poniedziałku do soboty w godz. 7.00 do 18.00. Zapraszamy do adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
 12. Na progu nowego roku szkolnego i katechetycznego przypominamy Rodzicom o obowiązku katechezy ich dzieci i młodzieży. Z niepokojem obserwujemy zbyt łatwe i może nieodpowiedzialne wypisywanie dzieci z udziału w lekcjach religii. Przypominamy Rodzicom o przyrzeczeniach złożonych Panu Bogu podczas chrztu dzieci.
 13. Zapraszamy do kiosku parafialnego.