XXVII Niedziela Zwykła

przez | 6 października 2019
 1. Podczas Mszy Św. o godz. 11.30 poświęcenie różańców dla dzieci klas komunijnych. Po Mszy Św. zmiana tajemnic różańcowych dla dzieci należących do żywego różańca w sali nr 3.
 2. Pierwsza niedziela miesiąca. Zapraszamy na spotkania: Panowie z Totus Tuus – godz. 16.00, Bielanki – godz. 16.15, Kółka Różańcowe – godz. 16.15 w kaplicy MB.
 3. O godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
 4. O godz. 19.30 w dolnym kościele Msze Św. na inauguracje nowego roku akademickiego odprawi ks. bp Romuald Kamiński – Ordynariusz Warszawsko – Praski. Zapraszamy.
 5. W poniedziałek o godz. 9.00 Msza Św. zbiorowa za zmarłych.
 6. W dni powszednie zapraszamy na różaniec o godz. 8.30 i 17. 45. W niedziele o godz. 17.00. Dzieci zapraszamy do modlitwy różańcowej we wtorki i czwartki o godz. 17.00.
 7. W poniedziałek dnia 7 października po Mszy Św. wieczornej o 18.30 w kaplicy adoracji modlitwy dla grupy „Różaniec Rodziców”. Zapraszamy.
 8. We wtorek o godz. 19.30 w sali nr 4 rozpoczynamy spotkania biblijne dla dorosłych. Temat pierwszego spotkania „Zapowiedzi mesjańskie wypełnione w Jezusie Chrystusie”. W imieniu ks. Pawła serdecznie zapraszamy.
 9. W kancelarii parafialnej przyjmujemy zgłoszenia dorosłych, którzy z jakiś względów nie przystąpili do sakramentu bierzmowania a chcieliby to uczynić i podjąć odpowiednie do tego przygotowanie. Zapraszamy.
 10. Trwa peregrynacja małej kopi obrazu Matki Bożej w rodzinach naszej parafii. Rodziny, czy tez osoby samotne, które pragną gościć w swoich domach obraz MB prosimy o zgłoszenie się do zakrystii lub kancelarii w celu ustalenia daty. Rodzinom i osobom, które już gościły obraz MB w swoich domach bardzo dziękujemy za świadectwo wiary i miłości do Świętej Ikony.
 11. W „Dniu Papieskim” tj. w następną niedzielę będą rozprowadzane kremówki papieskie. Dochód przeznaczony na dofinansowanie rekolekcji wakacyjnych dzieci i młodzieży z naszej parafii.
 12. W niedziele dnia 13 października o godz. 11.00 spotkanie Czcicieli Ducha Św.
 13. Zapraszamy do kiosku parafialnego.