III Niedziela Zwykła (24 stycznia 2021 r.)

przez | 24 stycznia 2021
  1. Trwamy w 40-to godzinnym Nabożeństwie Eucharystycznym. Przypominamy, że Najświętszy Sakrament dziś i jutro będzie wystawiony w górnym kościele, w głównym ołtarzu. Dzisiaj i jutro o 15.00 dodatkowa Koronka do Miłosierdzia Bożego, a o 17.15 Różaniec.
  2. Jutro w dzień odpustu, w naszej parafii nauki będą głoszony o 6.30, 8.00, 9.00. Natomiast o 18.30 Mszy Świętej na zakończenie 40 godzinnego nabożeństwa będzie przewodniczył Ks. bp. Wojciech Osial – sufragan łowicki. Serdecznie zapraszamy. Tradycyjnie ofiary składane na tacę w poniedziałek przeznaczymy do dyspozycji O. Misjonarza.
  3. Rozpoczynamy kurs przedmałżeński w czwartek 28/1/2021r. o godz. 19.30. Zapraszamy do salki, wejście przy figurze Matki Bożej Fatimskiej.
  4. Panów chętnych do pomocy przy rozbieraniu szopki i wynoszeniu choinek z kościoła zapraszamy w sobotę, 30go stycznia, na godz. 9.00 na plac kościelny.
  5. W przyszłą niedzielę, 31 stycznia, Ks. Andrzej Jakubaszek, proboszcz parafii Św. Rity, będzie zbierał ofiary na budowę kościoła.
  6. 2go lutego, we wtorek, będziemy przeżywać Święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to także dzień Życia Konsekrowanego. Tego dnia we Mszy świętej o 18.30 będziemy dziękować Panu Bogu za wieloletnią posługę Sióstr w naszej parafii i modlić się w Ich intencji. Na tę Mszę święta zapraszamy także Rodziców z Dziećmi narodzonymi w ubiegłym roku na specjalne błogosławieństwo na pamiątkę Ofiarowania Pana Jezusa w świątyni.
  7. Msze Święte kolędowe w tym tygodniu o godz. 18.30 będą sprawowane według harmonogramu dostępnego tutaj. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy uczestniczyli we Mszy świętej kolędowej w minionym tygodniu, łączyli się z nami duchowo, wsparli naszą parafię ofiarami i wpłatami na konto.
  8. W sklepiku jest do nabycia płyta pt.: Zostanie mi muzyka Krzysztofa Antkowiaka do tekstów Ks. Piotra Pawlukiewicza. Na płycie znajduje się m.in. najbardziej znana Litania.