IV Niedziela Adwentu

przez | 22 grudnia 2019
 1. Dziękujemy bardzo serdecznie naszym parafianom za produkty żywnościowe, które zostały złożone w darze dla bardziej potrzebujących w naszej parafii. Bóg zapłać.
 2. Przyjmujemy zapisy osób i rodzin, które pragną gościć w swoich domach małą kopię obrazu MB. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
 3. W kiosku parafialnym można nabyć poświęcone opłatki na stół Wigilijny. Za opłatki składamy ofiarę dobrowolną. Opłatki można nabyć także w zakrystii i kancelarii. Zapraszamy.
 4. Bielanki jeszcze dzisiaj rozprowadzać będą ozdoby świąteczne, zrobione własnoręcznie. Dochód przeznaczony na dofinansowanie planowanej pielgrzymki. Zapraszamy także do stoiska Młodzieży Oazowej.
 5. W poniedziałek przed południem odwiedzimy chorych z Komunią św. oczekujemy na adresy chorych.
 6. Podczas Wieczerzy Wigilijnej zachęcamy naszych Parafian o zachowanie tradycyjnego postu i spożywanie pokarmów postnych jak to było i jest w naszych rodzinnych domach.
 7. We wtorek dnia 24 grudnia kancelaria parafialna będzie nieczynna. Wszystkie sprawy dotyczące chrztu dzieci w święta prosimy załatwić wcześniej.
 8. We wtorek dnia 24 grudnia o godz. 2330 w ramach przygotowania do Pasterki Zapraszamy na wspólne śpiewanie kolęd. O godz. 2400 Pasterka. Nie ma Mszy Św. o 1830
 9. W pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia Mszę Św. według porządku niedzielnego, z wyjątkiem Mszy Św. o godz. 1930.Nie będzie też nabożeństw o godz. 1700.
 10. W niedziele dnia 29 grudnia na Mszę Św. o godz. 1300 zapraszamy Rodziców z małymi Dziećmi. Po Mszy Św. błogosławieństwo dzieci figurką Dzieciątka Jezus.
 11. W poniedziałek dnia 30 grudnia o godz. 1830 Msza Św. za zmarłych w tym roku naszych parafian. Prosimy o przyniesienie zniczy z imionami naszych zmarłych.
 12. W sylwestra Msza Św. na zakończenie roku z błogosławieństwem o godz. 1700. Nie będzie Mszy Św. o godz. 1830.
 13. Wizytę Duszpasterską kolędę wznowimy w piątek 27 grudnia po świętach. Składamy serdeczne podziękowania Rodzinom, które przyjęły księży po kolędzie za serdeczne i miłe przyjęcie. Dziękujemy też za ofiary złożone, przeznaczone na malowanie kościoła. Bóg zapłać. Program kolędy.