IV NIEDZIELA WIELKANOCY

przez | 3 maja 2020
  1. Dziś o godz. 1700 Nabożeństwo Majowe  – zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. Beatyfikacja Prymasa Polski kard. Stefana Wyszyńskiego, uzgodniona ze Stolicą Apostolską na 7 czerwca 2020 roku w Warszawie, z akceptacją Watykanu zostaje bezterminowo zawieszona. Nowy termin zostanie ustalony i ogłoszony po ustaniu pandemii, z wyprzedzeniem czasowym, umożliwiającym odpowiednie przygotowanie bezpośrednie.
  3. Kancelaria Parafialna będzie czynna w tym tygodniu od poniedziałku do piątku od godz. 1100 do 1200 i popołudniu od 1700do 1800.
  4. Jutro w poniedziałek o godz. 900 – Msza św. zbiorowa za naszych bliskich zmarłych.
  5. Jutro w kościele wspominamy św. Floriana – Głównego Patrona naszej Diecezji Warszawsko-Praskiej. Pamiętajmy w modlitwie o naszej wspólnocie diecezjalnej i ich Pasterzach i Wiernych.
  6. W piątek przypada Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika – Głównego Patrona Polski. W piątek z racji uroczystość  jest udzielona dyspensa od pokarmów mięsnych.
  7. Wznawiamy Peregrynacje kopii Obrazu M.B. do domów naszych Rodzin. Zabieramy obraz po Mszy św. o godz. 1830 i przynosimy na drugi dzień do kościoła przed Mszą św. o godz. 1830. Jest to szczególny czas i łaska modlitwy Rodziny z M.B. Nie jest to związane z żadną ofiarą pieniężną. Chętnych prosimy o kontakt z księdzem w zakrystii.