Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

przez | 1 stycznia 2020

1.

  1. Pierwszy stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, pamiętajmy w modlitwach w dniu dzisiejszym w intencji pokoju na całym świecie, w naszej ojczyźnie i rodzinach.
  2. Dziś Msze Św. według porządku niedzielnego nie będzie tylko Mszy Św. o godz. 1930.  o godz. 1700 zapraszamy na wspólne śpiewanie kolęd.
  3. Dziś po Mszy Św. o godz. 1300 do godz. 1800 kościół będzie otwarty zapraszamy Rodziców z dziećmi do obejrzenia szopki i modlitwy przy żłóbku.
  4. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Spowiadamy rano i po południu. O godz. 1700 Msza Św. z udziałem dzieci. Spowiedź od godz.1630.
  5. W sobotę dnia czwartego stycznia odwiedzimy chorych z Komunią św. miesięczną.
  6. Msza św. zbiorowa za naszych bliskich zmarłych będzie 13 stycznia w poniedziałek o godz. 900.
  7. W niedzielę dnia 5 stycznia o godz. 1700 nabożeństwo adoracyjne. Po nabożeństwie Panów z Totus Tuus, ks. Proboszcz zaprasza na spotkanie opłatkowe.
  8. W poniedziałek dnia 6 stycznia w święto Trzech Króli siostry Kanoniczki Ducha Św. rozprowadzać będą kredę i kadzidło. Dochód przeznaczony na wsparcie misji w Burundi i na Ukrainie. Tego dnia gościć  też będziemy chór z Ukrainy, który będzie śpiewać kolędy.
  9. Wizytę Duszpasterską – kolędę wznowimy we wtorek 7 stycznia 2020 r. Składamy  serdeczne podziękowania Rodzinom, które przyjęły księży po kolędzie za serdeczne i    miłe przyjęcie. Dziękujemy też za ofiary złożone, przeznaczone na malowanie kościoła.  Bóg zapłać. Program kolędy.