II Niedziela po Bożym Narodzeniu

przez | 5 stycznia 2020
  1. Dziś o godz. 1700 nabożeństwo adoracyjne, zapraszamy do wspólnej modlitwy. Po nabożeństwie Panów z Totus Tuus, ks. Proboszcz zaprasza na spotkanie opłatkowe.
  2. Msza św. zbiorowa za naszych bliskich zmarłych będzie 13 stycznia w poniedziałek o godz. 900.
  3. Jutro w poniedziałek 6 stycznia Uroczystość Trzech Króli, Msze św. wg. porządku niedzielnego. Tego dnia Siostry Kanoniczki Ducha Św. rozprowadzać będą kredę i kadzidło. Dochód przeznaczony na wsparcie misji w Burundi i na Ukrainie. Uroczyste błogosławieństwo kadzidła i kredy będzie na każdej Mszy św.
  4. W dniu 6 stycznia w Uroczystość Trzech Króli, będziemy gościć w naszej parafii zespół „ZBRUCZ” z Ukrainy, który swoim wykonaniem kolęd ubogaci tego dnia Msze św.  
  5. Ofiary, które jutro będziemy składali na tacę są przeznaczone na misje.
  6. Młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania – pierwszego roku, ma swoje spotkania formacyjne we wtorek 7 stycznia i w czwartek 9 stycznia o godz. 1915
  7. Wizytę Duszpasterską – kolędę wznowimy we wtorek 7 stycznia 2020 r. Składamy  serdeczne podziękowania Rodzinom, które przyjęły księży po kolędzie za serdeczne i    miłe przyjęcie. Dziękujemy też za ofiary złożone, przeznaczone na malowanie kościoła.  Bóg zapłać. Program kolędy.