V Niedziela Wielkanocna (2 maja 2021 r.)

przez | 2 maja 2021
  1. Bracia z Kościelnej Służby Porządkowej Totus Tuus mają spotkanie formacyjne, dziś o godz. 16.00 w sali nr 3. Zapraszamy również Panów, którzy chcieliby wstąpić do tej męskiej Wspólnoty.
  2. Również dziś spotkanie Kółek Żywego Różańca o godz. 16.30. Nabożeństwo majowe o godz. 17.15. Nabożeństwa majowe w tygodniu o godz. 18.00, w niedziele o 17.15. Zapraszamy.
  3. Młodzież przygotowująca się 2 rok do Sakramentu Bierzmowania ma Mszę Świętą dziś o godz. 17.00 w dolnym kościele.
  4. Jutro, tj. 3go maja, Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę.
  5. W tym roku, w Warszawie Uroczystość Św. Stanisława Bpa i Męczennika, Głównego Patrona Polski, będzie obchodzona w piątek – 7go maja, i z tej racji w Warszawie nie obowiązuje post.
  6. W Pierwszy Piątek Miesiąca spowiedź na każdej Mszy Świętej. Dodatkowa Msza święta dla dzieci o 17.00.
  7. Natomiast w sobotę, 8go maja, Uroczystość Najświętszej Maryi Manny Łaskawej, Patronki Stolicy.
  8. W przyszłą niedzielę taca na Seminarium Duchowne.
  9. Prasa katolicka, w tym tygodnik Idziemy, znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła. Na stoliku wśród gazet, znajduje się pierwszy numer miesięcznika „Tota tua”, wydawanego przez fundację, która organizuje ogólnopolskie rekolekcje w parafiach i przez internet „oddanie 33”. Miesięcznik jest pięknie wydany, zawiera 140 stron i jest w cenie tylko 7 zł. Wewnątrz czasopisma są informacje o możliwości dalszej prenumeraty dla osób zainteresowanych. Polecamy.