XXV Niedziela Zwykła

przez | 22 września 2019
  1. Dziś przed kościołem można wesprzeć finansowo Dom Samotnej Matki .
  2. Trwa peregrynacja małej kopi obrazu Matki Bożej w rodzinach naszej parafii. Rodziny, czy tez osoby samotne, które pragną gościć w swoich domach obraz MB. prosimy o zgłoszenie się do zakrystii lub kancelarii w celu ustalenia daty .
  3. Parafia nasza organizuje autokarową pielgrzymkę do Częstochowy dnia 28 września (sobota) 2019 r. Osoby zapisane prosimy dziś o dokonanie wpłaty .Wyjazd o godz. 600 przewidywany powrót ok. godz. 2000.
  4. Zbieramy plastykowe nakrętki z butelek po napojach, oleju, kartonów po mleku. W ten sposób chcemy pomóc choremu Stasiowi. W przedsionku kościoła do odpowiednich pojemników możemy wrzucać plastikowe nakrętki. Z góry mówimy Bóg zapłać.
  5. W sobotę dnia 28 września o godz. 1000 w parafii O. Pio na Gocławiu odbędzie się   Diecezjalny Dzień Chorego i Seniora ks. Dziekan zaprasza do wspólnej modlitwy.
  6. W środę dnia 25 września w liturgii kościoła wspominamy św. Władysława z Gielniowa, patrona Warszawy. Jego wstawiennictwu zawierzamy nasze miasto.
  7. Przypominamy o kaplicy adoracji w dolnym kościele  otwartej od poniedziałku do soboty  w godz. 700 do 1800. Zapraszamy do adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
  8. Na progu nowego roku szkolnego i katechetycznego przypominamy Drogim Rodzicom o obowiązku katechezy ich dzieci i młodzieży. Z niepokojem obserwujemy zbyt łatwe i może nieodpowiedzialne wypisywanie dzieci z udziału w lekcjach religii. Przypominamy Rodzicom o przyrzeczeniach złożonych Panu Bogu podczas chrztu dzieci.