XXVI Niedziela Zwykła (26 września 2021 r.)

przez | 26 września 2021
  1. Przypominamy, że można adorować Najświętszy Sakrament w kaplicy adoracji w każdą niedziele od godz. 14.00 do 17.00.
  2. Dzisiaj o godz. 17.15 Nabożeństwo Różańcowe w intencji Dzieci i Młodzieży oraz Nauczycieli w Nowym Roku Szkolnym.
  3. Powstała w naszej parafii nowa Wspólnota modlitewna. Modlimy się w formie uwielbienia, dziękczynienia, prośby. Rozważamy Pismo Święte i dzielimy się świadectwami. Spotkania odbywają się w każdy czwartek. Wspólnota jest dedykowana osobom dorosłym. Zapraszamy najpierw na Mszę Świętą o godz. 18.30, a później do Kaplicy Adoracji. Zapraszamy także wszystkich parafian na uwielbienie przed Najświętszym Sakramentem w Pierwszy Piątek Miesiąca po Mszy Świętej wieczornej. Takie uwielbienie będzie organizowane już cyklicznie w każdy Pierwszy Piątek Miesiąca.
  4. W najbliższy Pierwszy Piątek Miesiąca, 1 października, rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe o 17.45. Wcześniej, tj. o 17.00 Msza Święta dla Dzieci. Spowiedź rano w czasie Mszy Świętych, natomiast po południu od 17.00.
  5. W najbliższą Pierwszą Sobotę Miesiąca, 2 października, Nabożeństwo Pierwszo-sobotnie o 8.30.
  6. Także w sobotę, 2 października, wspominamy w Liturgii Świętych Aniołów Stróżów.
  7. Wszystkim, którzy pomogli zorganizować festyn parafialny w ubiegłą niedzielę składamy serdeczne Bóg zapłać: Paniom, które upiekły ciasto, Siostrom za zaangażowanie, Panom za urządzenie stoisk, Młodzieży za dekorację i obsługę uczestników, Parafianom za wszelką pomoc – Wielkie Dzięki.
  8. W przyszłą niedzielę, 3 października, po Mszy Świętej o godz. 10.00 spotkanie Młodzieży na I rok do Bierzmowania. Zapraszamy także Rodziców. Spotkanie odbędzie się w kościele.