XXVII Niedziela Zwykła (2 października 2022 r.)

przez | 2 października 2022

1.   Dzisiaj o godz. 17.15 Nabożeństwo Różańcowe. Natomiast w tygodniu Różaniec o godz. 8.30 i wieczorem o 17.45. Dzieci będą miały swoje Nabożeństwa Różańcowe we wtorki i czwartki o godz. 17.00.

2.   Dzisiaj o godz. 16.40 spotkanie Kół Żywego Różańca w kaplicy Matki Bożej.

3.   Najbliższy piątek jest I piątkiem miesiąca. Spowiedź na porannych Mszach św. i wieczorem od godz. 17.00. Msza św. dla dzieci o godz. 17.00. Natomiast po wieczornej Mszy św. Wieczór Uwielbienia prowadzony przez wspólnotę Rozpaleni Ogniem Pana.

4.   W sobotę 8 października o godz. 10.00 zbiórka dla kandydatów do służby liturgicznej.

5.   W najbliższą sobotę 8 października organizujemy pielgrzymkę autokarową do Lichenia. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Wyjazd o godz. 6.45, powrót ok. 20.00. Koszt przejazdu i ubezpieczenia 75 zł.

6.  Zapraszamy do Wspólnoty Kościoła Domowego małżeństwa, które chciałyby pielęgnować miłość małżeńską, uczyć się rozwiązywania konfliktów, budować rodzinę silną wiarą, przekazywać wiarę swoim dzieciom, doświadczać życia we wspólnocie z innymi małżeństwami.

Spotykamy się raz w miesiącu w grupach o stałym składzie (od 4 do 7 małżeństw), które nazywamy kręgami Domowego Kościoła. Nad prawidłowym przebiegiem spotkania czuwa odpowiednio przygotowana para małżeńska oraz ksiądz opiekun. Chętne małżeństwa zapraszamy do ks. Mariusza.

7.   Prasa katolicka, w tym tygodnik Idziemy, znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła.

8.   Powierzamy Bożemu Miłosierdziu zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, Wieczny odpoczynek….