XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

przez | 11 października 2020
 1. Dziś o godz. 1700 Nabożeństwo Różańcowe. Zapraszamy.
 2. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie rano ok. godz. 830 zaraz po Mszy św. o godz. 800 i wieczorem o godz. 1745. Dla dzieci Różaniec we wtorki i czwartki o godz. 1700. W niedzielę o godz. 1700.
 3. Dziś na Mszy św. o godz. 1130 zostaną poświęcone  różance dla dzieci, które przygotowują się do I-szej Komunii św.
 4. Młodzież klas 8 która pragnie przygotować i przystąpić do Sakramentu Bierzmowania, zapraszamy w dniu dzisiejszym na pierwsze spotkanie o godz. 1700 w dolnym kościele, na spotkanie zapraszamy także rodziców.
 5. W dniu dzisiejszym przed kościołem odbędzie się kiermasz prac artystycznych dzieci i młodzieży z Domu Dziecka w Pacanowie. Zebrane tego dnia ofiary z prac dzieci będą przeznaczone na budowę Domu Dziecka w Pacanowie. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu charytatywnym.
 6. Dziś przed Kościołem jest przeprowadzana ogólnopolska zbiórka do puszek na Fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia”
 7. Od dnia dzisiejszego przyjmujemy na wypominki za dusze naszych bliskich zmarłych. Wypominki roczne, jednorazowe 1 i 2 listopada i Msze św. zbiorowe 2 i 3 listopada. Kartki do zapisania osób zmarłych są na stoliku za ławkami. Wypominki wypisane na składamy do księży w zakrystii lub kancelarii.
 8. We wtorek 13 października ostanie Nabożeństwo Fatimskie w tym roku, zapraszamy o godz. 1745 do wspólnej modlitwy.
 9. W czwartek 15 października o godz. 1930 w Sali nr 3 spotkanie biblijne. Temat Co Pismo św. mówi o miłości Boga.
 10. Za tydzień o godz. 1600 – Msza św. dla dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św., zapraszamy też rodziców.
 11. Za tydzień Światowy Dzień Misyjny – Niedziela Misyjna  ofiary, które będziemy składali na tacę będą przeznaczone na misje.
 12. Ks. Biskup Ordynariusz, zwraca się z prośbą o modlitwę w intencji życia dzieci nienarodzonych. W ramach modlitwy różańcowej w dniach od 13 do 21 października, za wstawiennictwem św. Jana Pawła II, który przez całe swoje życie był orędownikiem świętości życia od poczęcia do naturalnej śmierci, prośmy o pełną ochronę dla osób nienarodzonych i poszanowanie życia wszystkich obywateli w naszej Ojczyźnie.