XXXII Niedziela Zwykła (7 listopada 2021 r.)

przez | 7 listopada 2021
  1. Dzisiaj Nabożeństwo Eucharystyczne z racji I niedzieli miesiąca z procesją o godz. 17.15. Spotkanie formacyjne braci z Kościelnej Służby Porządkowej Totus-Tuus dziś o 16.00 w sali nr 3. Na to spotkanie zapraszamy również panów, którzy chcieliby wstąpić do tej męskiej wspólnoty. Spotkanie Bielanek o godz. 16.15. Również dziś zebranie Kół Różańcowych o 16.30 w kaplicy kościoła. Zapraszamy chcących dołączyć do Różańca Mężczyzn i Niewiasty.
  2. Od piątku trwają 33 dniowe rekolekcje przygotowujące do oddania się Panu Jezusowi przez ręce Maryi. Codziennie w tygodniu 15 min przed wieczorną Mszą Świętą, tj. o 18.15 krótka katecheza z modlitwą. Zawierzenie nastąpi 8 grudnia, w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny o 18.30.
  3. W czwartek 11 listopada przypada 103 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę – Święto Narodowe. Dodatkowa Msza Św. o 10 w intencji Ojczyzny. Przed Mszą odśpiewamy hymn Polski. Po wieczornej Mszy Św. zapraszamy do sali widowiskowej na wspólny śpiew pieśni patriotycznych z udziałem naszych harcerek. W ramach poczęstunku będzie przygotowany przez nasze siostry bigos.
  4. Dzisiaj mija rok gdy po śmierci Ks. Adama Szkópa objąłem parafię. Po tak znakomitym Proboszczu – i bolesnej stracie dla parafian nie była to łatwa zmiana. Zostałem bardzo życzliwie przyjęty. Spotkałem się z wielką sympatią ze strony księży, sióstr, pracowników i parafian. Jestem za to bardzo wdzięczny i ufam, że wciąż się będziemy lepiej poznawać i będziemy stanowić dobrze rozumiejącą się wspólnotę. Bóg zapłać.