XXXIII Niedziela Zwykła

przez | 17 listopada 2019
  1. Po Mszy Św. o godz. 1130 schola Emanuel zaprasza do śpiewania Koronki do Ducha Św. z okazji wspomnienia św. Cecyli.
  2. Dziś o godz. 1600 Msza Św. z udziałem dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. i ich rodziców.
  3. W dalszym ciągu przyjmujemy na wypominki roczne.
  4. Przyjmujemy zapisy osób i rodzin, które pragną gościć w swoich domach małą kopię obrazu MB. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
  5. W ostatnią niedzielę w ramach zbiórki „Pomoc Kościołowi w Sudanie” zebrano łącznie 4.600 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom i kwestującym.
  6. Schola Cantorum Gaudium zaprasza na koncert z okazji wspomnienia św. Cecylii, Patronki muzyków kościelnych oraz roku Stanisława Moniuszki, w niedziele dnia 24 listopada po Mszy Świętej o godz. 1000.
  7. Od dnia 2 grudnia rozpoczniemy wizytę duszpasterską (kolędę) w rodzinach katolickich naszej parafii. Ponieważ od naszej parafii odłączono do par. św. Rity ok. 10 tyś. wiernych parafian-chcielibyśmy nawiedzić wszystkie rodziny naszej parafii. Dotychczas parafia nasza podzielona była na dwie części i kolęda odbywała się co dwa lata. W tym roku chcemy obejść całą parafie. Ofiary złożone podczas kolędy chcemy przeznaczyć na malowanie wnętrza naszej  świątyni. Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc i złożone ofiary. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać.
  8. Duszpasterstwo Akademickie „ARKA” zaprasza w dzisiejszą niedzielę 17 listopada na spotkanie z ks. prof. Tomaszem Stępniem filozofem i znawcą myśli św. Tomasza z Akwinu na prelekcję pt: „Aniołowie i Demony realne osoby czy wymysł i fantazji” spotkanie  rozpoczyna się o godz. 2030