Trzecia Niedziela Wielkanocna (14 kwietnia 2024 r.)

przez | 13 kwietnia 2024
  1. Dzisiaj przypada Narodowy Dzień czytania Pisma Świętego. Podobnie jak rok temu każdy przy wyjściu z kościoła będzie mógł wylosować dla siebie pokrzepiający cytat biblijny częstując się krówką. Dzieci i rodziców serdecznie zapraszamy do dolnego kościoła na wielkie warsztaty biblijne. Naszym motywem przewodnim będzie budowanie Arki Noego. Do jej zbudowania przyda się każdy mały i duży talent. Dzieci z mamusiami zapraszamy do stoisk plastycznych: modele zwierząt będziemy lepić z plasteliny, wycinać, kleić i składać z papieru, tworzyć z pomponów i filcu. Tradycyjnie każdy znajdzie coś dla siebie.
  2. Również dzisiaj organizowany jest w Warszawie Narodowy Marsz Życia. Wymarsz z Placu Zamkowego o godz. 12.30.
  3. Dzisiaj od 9.30 do 14.30 młodzież zaprasza do kawiarenki na pyszne ciasto, kawę i herbatę.
  4. Dzisiaj Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.15 w intencji Ojczyzny w 1058 rocz. Chrztu Polski oraz w intencji życia poczętego.
  5. Przypominamy o nocnej adoracji z piątku na sobotę w kaplicy Najświętszego Sakramentu. W niedziele adoracja w kaplicy Najświętszego Sakramentu będzie możliwa podobnie jak w dni powszednie od godz. 7.00 do 18.00.
  6. Przy wyjściu z kościoła dostępne są tygodniki katolickie a wśród nich nasz diecezjalny tygodnik: Idziemy. Zapraszamy do lektury.
  7. Bożemu Miłosierdziu powierzajmy zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian. Wieczny odpoczynek…