V Niedziela Zwykła (5 lutego 2023 r.)

przez | 5 lutego 2023
  1. Dzisiaj spotkanie Panów z Totus Tuus o godz. 16.00 w Sali nr 3. Natomiast spotkanie Kół Żywego Różańca o godz. 16.30.
  2. Dzisiaj o godz. 17.15 Nabożeństwo Eucharystyczne z racji I niedzieli miesiąca.
  3. Zapraszamy do naszej kawiarenki od godz. 9.30.
  4. Jutro (pierwszy poniedziałek miesiąca) Msza św. zbiorowa za zmarłych o godz. 9.00. Intencje możemy składać w zakrystii przed Mszą św.
  5. We wtorek 7 lutego imieniny naszego Biskupa Ordynariusza. Powierzamy bpa Romualda pamięci modlitewnej parafian.
  6. W sobotę 11 lutego we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes przeżywać będziemy Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy osoby starsze i chore, które mogą przyjść do kościoła na Mszę św. o godz. 10.00, w czasie której będzie udzielony sakrament chorych i błogosławieństwo lurdzkie Najśw. Sakramentem.
  7. Kończymy wizytę duszpasterską rodzin naszej parafii. Dziękujemy za miłe przyjęcie podczas wizyty duszpasterskiej oraz za złożone ofiary na utrzymanie naszej parafii. Staraliśmy się dotrzeć do wszystkich zgłoszonych rodzin. Bardzo jednak przepraszamy jeśli kogoś pominęliśmy. Gdyby tak się zdarzyło to prosimy o informację, wtedy umówimy nowy termin po 6 lutego. Jutro 6 lutego ostatni dzień kolędy według ustalonego grafiku. Popołudniu udamy się do rodzin przy ul. Kordeckiego 62, 75, 77, 79.