VI Niedziela Zwykła (12 lutego 2023 r.)

przez | 12 lutego 2023
  1. W dniu dzisiejszym, zgodnie z apelem Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski oraz Naszego Księdza Biskupa odbywa się zbiórka ofiar do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi, które nawiedziło rejony Turcji i Syrii. Bardzo dziękujemy za wsparcie osób tak bardzo poszkodowanych w tej katastrofie.
  2. Dziś na godzinę 17.15 zapraszamy na nabożeństwo w intencji dzieci i młodzieży, którzy rozpoczynają ferie zimowe o dobry i bezpieczny czas wypoczynku,
  3. Dziś od godziny 9.30 zapraszamy do naszej parafialnej kawiarenki.
  4. W najbliższą sobotę 18 lutego, po wieczornej Mszy świętej czyli ok. 19.30 odbędzie się koncert zespołu polsko-ukraińskiego Taraka – jako dziękczynienie, wszystkim, którzy wspierali Ukrainę po wybuchu wojny. Serdecznie zapraszamy.
  5. W tym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Dziękujemy za zaproszenia i bardzo miłe przyjęcie oraz za złożone ofiary na utrzymanie naszej parafii. Staraliśmy się dotrzeć do wszystkich zgłoszonych rodzin. Bardzo jednak przepraszamy jeśli kogoś pominęliśmy. Gdyby tak się zdarzyło to prosimy o informację, wtedy umówimy jeszcze nowy termin.