II Niedziela Wielkiego Postu (5 marca 2023 r.)

przez | 5 marca 2023
  1. Od godz. 9.30 zapraszamy do naszej parafialnej kawiarenki.
  2. Dzisiaj o godz. 16.00 spotkanie Panów z Totus Tuus w Sali nr 3, natomiast o godz. 16.30 spotkanie Kół Żywego Różańca w kaplicy Matki Bożej.
  3. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i procesją o godz. 17.00.
  4. Również dzisiaj o godz. 19.30 rozpoczynają się rekolekcje akademickie, które trwają do wtorku. Prowadzi je ks. Mirosław Maliński – duszpasterz akademicki z Wrocławia. Zapraszamy
  5. Jutro z kolei rozpoczynają się wielkopostne rekolekcje dla szkół podstawowych w górnym i dolnym kościele od godz. 9.45.
  6. Jutro Msza św. zbiorowa za zmarłych o godz. 9.00. Prosimy, aby intencje składać w zakrystii wcześniej, najpóźniej 10 min. przed Mszą św. ze względu na rekolekcje szkolne.
  7. Przy wyjściu z kościoła dostępne są tygodniki katolickie a wśród nich nasz diecezjalny tygodnik: Idziemy, a w nim: o geniuszu i skarbie kobiecości; o tragicznym zniewoleniu jakim jest pornografia; z cyklu biblijne obrazy Kościoła ks. prof. Chrostowski „Pasterze Kościoła”; duchowni fałszywie oskarżeni. Zapraszamy do lektury.
  8. Polecajmy zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, szczególnie śp.: Irenę Paziak, której pogrzeb odbył się w tym tygodniu w naszej parafii. Wieczny odpoczynek …